Aktualności

 • 0502.2017
  Zapraszamy na fotorelację z Imm Cologne 2017

  Zapraszamy na fotorelację z Imm Cologne 2017

  Z myślą o prezentacji w Kolonii intensywnie pracowaliśmy nad kilkoma nowymi koncepcjami co przyniosło efekt w postaci programu K32, wpisującego się w nurt bliski natury, a także systemu mebli modułowych W400.  Stwarza on prawie nieograniczone możliwości aranżacji, a przy tym udowadnia, że asymetria w kompozycji może być piękna. Swoją premierę na targach miały również nowe modele stołów, ław narożnych, foteli i krzeseł.  Przekonajcie się sami jak było. Zapraszamy na fotorelację z Imm Cologne 2017

 • 1201.2017
  Zapraszamy na IMM COLOGNE 2017

  Zapraszamy na IMM COLOGNE 2017

  Nie ma lepszego miejsca na rozpoczęcie nowego roku w branży meblarskiej niż międzynarodowe targi IMM COLOGNE. Dlatego już w najbliższy poniedziałek zapraszamy Was do Kolonii!

 • 1511.2016
  Salon Mebest – największa ekspozycja mebli Klose w Wielkopolsce.

  Salon Mebest – największa ekspozycja mebli Klose w Wielkopolsce.

  Salon Mebest w Poznaniu, przy ul. Obornickiej 245 dołączył do listy salonów partnerskich Klose.  Znajdziecie tutaj tegoroczne nowości, m.in. Zebra Home Concept, bogatą ofertę foteli i krzeseł, a także zróżnicowną propozycję modeli stołów. Na wystawie salonu prezentują się rozwiązania livingowe, propozycje do jadalni, sypialni, jak i eleganckie aranżacje home office, wśród nich ciekawe rozwiązanie idealnie radzące sobie z deficytem przestrzeni w mieszkaniu.