Aktualności

 • 1309.2016
 • 2207.2016
  Komfortowy materac w królewskiej oprawie – Sembella i Klose łączą siły

  Komfortowy materac w królewskiej oprawie – Sembella i Klose łączą siły

  Wspólny projekt, którego w 2016 roku podjęły się marki Klose i Sembella jest skutkiem licznych spotkań i analiz obu firm nad potrzebami współczesnego klienta, w kontekście odnalezienia idealnego połączenia komfortu, nowoczesnego designu, przy zachowaniu najwyższej jakości produktów.

  Dzięki wielu próbom realizacji najskuteczniejszych rozwiązań konstrukcyjnych i technologicznych udało nam się stworzyć unikatowy koncept, łączący wszystkie parametry wpływające na zadowolenie klienta, poszukującego dla siebie najlepszej sypialni. W efekcie stworzyć ekskluzywną kolekcję mebli do sypialni „Venice”.

 • 0805.2016
  Nowości w salonie firmowym w Czersku

  Nowości w salonie firmowym w Czersku

  Wiosenne zmiany w czerskim showroomie Klose przy ul. Szkolnej 13. W ofercie salonu pojawiły się kolekcje, których nigdzie indziej jeszcze nie zobaczycie! Na ekspozycji można obejrzeć system Zebra Home Concept, nagrodzony Złotym Medalem w ramach tegorocznej edycji targów Meble Polska 2016 oraz nowy program Woodline. 

  Nowoczesna kolekcja K34, która swoją premierę miała na styczniowych targach imm cologne 2016, oraz nowatorski system stołów T53 to kolejne z nowości, które pojawiły się na ekspozycji salonu.