Aktualności

 • 1803.2016
  Premiery Klose na targach Meble Polska 2016

  Premiery Klose na targach Meble Polska 2016

  2 koncepcje kompleksowych rozwiązań do mieszkań – Zebra i Woodline Home Concept, nowa grupa stołów T53, nowe modele foteli i krzeseł oraz wyjątkowa sypialnia Venice, stanowiąca efekt współpracy Klose z marką Sembella. Złoty Medal MTP Meble Polska 2014 dla  Zebra Home Concept i Acanthus Aureus za doskonałe odzwierciedlenie strategii marketingowej marki Klose w ekspozycji targowej. Tegoroczną edycję targów Meble Polska zaliczamy do bardzo udanych.

 • 0103.2016
  Zapraszamy na targi MTP Meble Polska 2016

  Zapraszamy na targi MTP Meble Polska 2016

  8 marca rozpoczyna się jedna z najważniejszych imprez branży meblarskiej Międzynarodowe Targi Poznańskie Meble Polska 2016.

  Jak co roku zaprezentujemy na nich nowości oraz modyfikacje znanych już produktów  - propozycje kompleksowych systemów, jak również konkretnych rozwiązań, w tym prezentowaną po raz pierwszy w Kolonii kolekcję K34.

  W trakcie targów Meble Polska 2016  ogłosimy również zwycięzców konkursu „Podejmij wyzwanie Klose”, nagradzając najlepsze projekty zestawu livingowego, zawierającego szafkę TV i stolik okolicznościowy.   

 • 2302.2016
  Złoto MTP Meble Polska 2016 dla Zebra Home Concept

  Złoto MTP Meble Polska 2016 dla Zebra Home Concept

  W tegorocznej edycji konkursu MTP Meble Polska 2016 na najlepszy projekt mebli zwyciężyła Zebra.  Kolekcja do tej pory oferowana jako propozycja do jadalni lub salonu została zaprezentowana w koncepcji kompleksowego rozwiązania do wnętrz mieszkalnych. Jako system mebli do strefy dziennej i sypialni, w którym wszystkie elementy współgrają ze sobą tworząc idealną całość. To meble, które pozwolą stworzyć wnętrze wyraziste, indywidualne, a przy tym niezwykle przytulne.