Aktualności

 • 0805.2016
  Nowości w salonie firmowym w Czersku

  Nowości w salonie firmowym w Czersku

  Wiosenne zmiany w czerskim showroomie Klose przy ul. Szkolnej 13. W ofercie salonu pojawiły się kolekcje, których nigdzie indziej jeszcze nie zobaczycie! Na ekspozycji można obejrzeć system Zebra Home Concept, nagrodzony Złotym Medalem w ramach tegorocznej edycji targów Meble Polska 2016 oraz nowy program Woodline. 

  Nowoczesna kolekcja K34, która swoją premierę miała na styczniowych targach imm cologne 2016, oraz nowatorski system stołów T53 to kolejne z nowości, które pojawiły się na ekspozycji salonu. 

 • 1803.2016
  Premiery Klose na targach Meble Polska 2016

  Premiery Klose na targach Meble Polska 2016

  2 koncepcje kompleksowych rozwiązań do mieszkań – Zebra i Woodline Home Concept, nowa grupa stołów T53, nowe modele foteli i krzeseł oraz wyjątkowa sypialnia Venice, stanowiąca efekt współpracy Klose z marką Sembella. Złoty Medal MTP Meble Polska 2014 dla  Zebra Home Concept i Acanthus Aureus za doskonałe odzwierciedlenie strategii marketingowej marki Klose w ekspozycji targowej. Tegoroczną edycję targów Meble Polska zaliczamy do bardzo udanych.

 • 0103.2016
  Zapraszamy na targi MTP Meble Polska 2016

  Zapraszamy na targi MTP Meble Polska 2016

  8 marca rozpoczyna się jedna z najważniejszych imprez branży meblarskiej Międzynarodowe Targi Poznańskie Meble Polska 2016.

  Jak co roku zaprezentujemy na nich nowości oraz modyfikacje znanych już produktów  - propozycje kompleksowych systemów, jak również konkretnych rozwiązań, w tym prezentowaną po raz pierwszy w Kolonii kolekcję K34.

  W trakcie targów Meble Polska 2016  ogłosimy również zwycięzców konkursu „Podejmij wyzwanie Klose”, nagradzając najlepsze projekty zestawu livingowego, zawierającego szafkę TV i stolik okolicznościowy.