Aktualności

 • 2302.2016
  Złoto MTP Meble Polska 2016 dla Zebra Home Concept

  Złoto MTP Meble Polska 2016 dla Zebra Home Concept

  W tegorocznej edycji konkursu MTP Meble Polska 2016 na najlepszy projekt mebli zwyciężyła Zebra.  Kolekcja do tej pory oferowana jako propozycja do jadalni lub salonu została zaprezentowana w koncepcji kompleksowego rozwiązania do wnętrz mieszkalnych. Jako system mebli do strefy dziennej i sypialni, w którym wszystkie elementy współgrają ze sobą tworząc idealną całość. To meble, które pozwolą stworzyć wnętrze wyraziste, indywidualne, a przy tym niezwykle przytulne.

 • 1002.2016
  Zapraszamy do najpiękniejszego salonu Klose w Polsce!

  Zapraszamy do najpiękniejszego salonu Klose w Polsce!

  4 lutego swoje drzwi dla Klientów otworzył  nowy salon marki Klose w Czersku przy ul. Szkolnej 13. Zainteresowanie showroomem przerosło nasze najśmielsze oczekiwania – wszystkim  gościom gorąco dziękujemy za przybycie i poświęcony nam czas. Mamy nadzieję, że było to nasze pierwsze, ale nie ostatnie z Państwem spotkanie. Jednocześnie serdecznie zapraszamy wielbicieli dobrego designu, którzy nie mieli jeszcze okazji u nas gościć do odwiedzin. 

 • 0802.2016

  Dzień Otwarty w Czerskiej Fabryce Mebli

  Podczas Dnia Otwartego w Czerskiej Fabryce Mebli każdy miał okazję podejrzeć, jak od kuchni wygląda proces produkcji mebli, posłuchać o nowych technologiach, obejrzeć nowoczesny park maszynowy.