Aktualności

Zapraszamy na wielkie otwarcie salonu firmowego w Rumi!

Zapraszamy na wielkie otwarcie salonu firmowego w Rumi!

2 czerwca 2017 serdecznie zapraszamy architektów, projektantów i wszystkich sympatyków mebli Klose na wielkie otwarcie nowego salonu firmowego w Rumi,  przy ul. Grunwaldzkiej 109. 

To będzie dzień pełen atrakcji. Z myślą o najmłodszych fanach marki  przygotowana zostanie specjalna strefa dla dzieci. Nie zabraknie również super promocji cenowych.

Na ponad 1000 m2 stworzyliśmy wnętrza, w których prezentowane są funkcjonalne rozwiązania aranżacyjne, dzięki którym z łatwością zrozumiemy na czym polega wygoda w mieszkaniu. A wszystko to przy zachowaniu elegancji i stylu bliskiego naturze  – charakterystycznych dla naszych mebli. W całej przestrzeni królują naturalne materiały!

Salon w Rumii urządzany został w konwencji mieszkań pokazowych. Prezentujemy w nim aranżacje charakterystyczne dla strefy livingowej, jadalni, biura, sypialni oraz strefy wejściowej - znajdziemy tutaj propozycje zarówno do małego przedpokoju, jak i reprezentacyjnego przestronnego holu. Wszystko można dotknąć, otworzyć, rozłożyć i sprawdzić jak działa!

To co wyróżnia showroom w Rumii spośród innych salonów jest niezwykle bogata oferta mebli Klose wzbogacona o usługi niezbędne w każdym procesie aranżacji przestrzeni – od doradztwa na poziomie koncepcji po kompleksowy montaż zakupionych mebli.  

Warto przyjść i osobiście przekonać się jakie atrakcje przygotowano dla gości nowego salonu

2 czerwca 2017,

ul. Grunwaldzka 109 

Serdecznie zapraszamy!