Gwarancja Kolekcji Klose

GWARANCJA AUTENTYCZNOŚCI

Tylko oryginalne wyroby Kolekcji Mebli Klose są znakowane etykietą lub znakiem firmowym na wyrobie.

 

GWARANCJA WYROBÓW Z NATURALNYCH SUROWCÓW

Wszystkie meble wykonane są z wysokiej klasy materiałów drewnianych i naturalnych oklein. Zastosowane przy produkcji technologie i materiały są bezpieczne dla człowieka i środowiska naturalnego. Posiadane atesty są gwarancją jakości i poświadczeniem rzetelności wykonania.

 

GWARANCJA SWOBODY WYBORU

Klose oferuje Państwu pełną swobodę wyboru mebli, zarówno pod względem kolorystyki, tkanin oraz wariantów oświetlenia w wybranych systemach. Realizujemy zamówienia z tkanin powierzonych przez klienta.

 

GWARANCJA PROFESJONALNEJ OBSŁUGI

Zakup mebli to decyzja, którą podejmuje się na kilka lat, warto więc mieć chwilę na zastanowienie się i rozmowę ze specjalistą w salonie Klose. Dzięki temu oszczędzą Państwo czas i wybiorą dla siebie optymalne rozwiązanie.

 

GWARANCJA TRANSPORTU I MONTAŻU MEBLI

W regionie obsługiwanym przez partnera handlowego Kolekcji Mebli Klose zapewniamy profesjonalny transport i montaż mebli.

 

GWARANCJA SERWISU

Klose udziela gwarancji jakości i niezawodności wszystkich oryginalnych produktów. Nie wszystkie uszkodzenia podlegają gwarancji, ale wszystkimi możemy się zająć, np. w ramach serwisu pogwarancyjnego.