Meble Klose

Najlepsze tradycje polskiego meblarstwa, wrażliwość na potrzeby użytkowników i rygorystyczne egzekwowanie zasady wysokiej jakości, we wszystkich aspektach działań firmy, to kapitał, dzięki któremu Grupa Klose, od początku swojego istnienia, buduje swą pozycję na rynku.

Elastyczność produkcji - sekret „dopasowania”

Elegancja

Dzięki niezwykłej elastyczności produkcji meble Klose tworzone są pod konkretne zamówienie Klienta, z uwzględnieniem jego wymagań i potrzeb. Tutaj „serią” jest pojedynczy produkt, a każdy detal od pierwszego cięcia, po gotowy element, tworzony jest z myślą o konkretnym użytkowniku.

Potencjał 3 wyspecjalizowanych zakładów produkcyjnych daje możliwość fachowej obsługi zarówno odbiorców detalicznych, jak i inwestycyjnych.

Autorskie projekty - gwarancja oryginalności

Naturalne surowceKolekcje Klose to produkty markowe, autoryzowane nazwiskiem najlepszych projektantów, którzy dbają o konsekwentną realizację mebli od pomysłu po doskonale wykończone detale.

Naturalne surowce

SolidnośćNajcenniejsze meble, o najwyższej jakości to meble z drewna litego lub z udziałem oklein naturalnych. Wie o tym firma Klose, która jest wierna swojej tradycji w wyborze materiałów, bazując na drewnie i jego przetworach. Przepełnione magią drewna kolekcje nadadzą wnętrzu ciepły i przytulny charakter, wnosząc w przestrzeń domu harmonię i niepowtarzalny styl. Jakość użytych surowców sprawia, że meble Klose będą dla domowników źródłem zadowolenia i satysfakcji przez długie lata.

Rozwiązania „smart”

MożliwościW ofercie Klose znajdą Państwo liczne propozycje unikalnych rozwiązań wielofunkcyjnych. Meble efektowne, innowacyjne konstrukcyjnie – wzbogacone o nowe funkcjonalności, tak by dzięki nim jeszcze lepiej zaspokajać potrzeby użytkowników.

Przyjemność zakupów

Możliwości

Meble KLOSE można znaleźć w najlepszych salonach meblowych zarówno w Polsce, jak i za granicą. Tworzone w nich, dedykowane marce, studia sprzedaży gwarantują najwyższy standard ekspozycji oraz wysoką jakość usług serwisowych. To wyjątkowe miejsca, które inspirują. W każdym z nich znajdą Państwo mnóstwo życiowych pomysłów – oryginalnych aranżacji i ciekawych rozwiązań, umożliwiających urządzenie całego domu: od jadalni przez salon i gabinet, aż po sypialnię…