Salon to witalny czakram każdego domu. Być może nie dzieje się w nim tyle ile w kuchni, nie jest tak niezbędny jak łazienka, niemniej to on stanowi centrum domowego życia towarzyskiego i to właśnie w nim, o ile możemy pozwolić sobie na puszczenie wodzów poetyckiej wyobraźni, najmocniej płoną płomienie domowego ogniska. Zastanówmy się zatem nad tym jak sięgając po odpowiednie aranżacje salonu mądrze i skutecznie podsycać ten rodzinny i towarzyski ogień.

Pierwsza iskra

Peregrynację po krainie, którą wypełniają wszelakie pomysły na aranżacje salonu postanowiliśmy zacząć od tego, który chyba najbardziej kojarzy nam się z ciepłem i przytulnością. Nie sposób bowiem mówić o domowej atmosferze bez wspólnych posiłków, a te z kolei prowadzą nas wprost w rejony, gdzie niepodzielnie panują wszelkiego rodzaju aranżacje salonu z jadalnią. I w tym właśnie wypadku to słowo jadalnia będzie dla nas punktem wyjścia.

Przy wspólnym stole

Centralnym punktem jadalni, swoistym axis mundi, jest bez ochyby stół, przy którym mogą zasiąść pospołu wszyscy domownicy i cieszyć się swoim towarzystwem. My zaś nie wyobrażamy sobie, aby jakiekolwiek stoły były zacniejsze od tych, których jesteśmy skromnymi autorami. Tak się bowiem składa, że jeśli chodzi o stoły przeznaczone do jadalni i świetnie wpisujące się w przeróżne aranżacje salonu z jadalnią jesteśmy zdecydowani bronić naszych produktów niczym niepodległości. Spójrzcie proszę na stół ALFRED, który świetnie sprawdzi się w sytuacji, gdy nie zbywa nam na miejscu, ale jednocześnie zależy nam na przestrzeni, gdzie będziemy mogli gościć i rozpieszczać kulinarnie naszych najbliższych. Słowem, Stół ALFRED świetnie wpisuje się w aranżacje salonu z jadalnią w mniejszych metrażach.

aranżacje salonu

Druga iskra, czyli w jedności siła

Oprócz pojedynczych mebli chcielibyśmy też zaproponować Wam konkretne rozwiązania jeśli chodzi o aranżacje salonu. Wiemy, że czasami potrzebna jest ogólna koncepcja, jakaś przewodnia myśl, która obejmie całe pomieszczenie i nada mu odpowiedni kształt i formę. Oto zatem przed Państwem kolekcja K39 Atria. Wystarczy tylko rzucić okiem na te wyważone proporcje i symetrię podziałów, aby z miejsca się zakochać. Atria ze smakiem korzysta z repertuaru klasycznej estetyki i świetnie wpisuje się w aranżacje salonu zarówno jako gotowa propozycja wnętrzarska, jak i punkt wyjścia gwoli inspiracji.

aranżacje salonu

Aranżacje salonu, czyli sic parvis magna

Niezależnie od tego czy sięgnięcie po nasze gotowe rozwiązania jeśli chodzi o aranżacje salonu, czy zdecydujecie się na aranżację salonu z jadalnią, lub bez niej, mamy ogromną nadzieję, że nasze propozycje przypadną Wam do gustu i sprawią, że poczujecie się zainspirowani do odkrywania na własną rękę sekretów aranżacyjnych przestrzeni dziennej w Waszych domach. Rzućcie okiem lub dwoma, jeśli wola, na nasze propozycje, a na pewno znajdziecie coś dla siebie. Nasze kolekcje mają bowiem to do siebie, że prezentują całe spektrum rozwiązań wnętrzarskich, poczynając na tych ze wszech miar klasycznych, a na bardziej nowatorskich i odważnych kończąc. Spójrzcie sami i pozwólcie Waszemu domowemu ognisku zalśnić pełnym blaskiem: https://www.klose.pl/kolekcje/