W niezwykle zabieganej trzeciej dekadzie XXI wieku szczególnie ważnym jest zachowanie tak zwanego work-life balance, czyli, najogólniej mówiąc, odseparowanie swojego zawodowego ja od ja domowego. Wielokrotnie wspominaliśmy Wam o różnych sposobach na relaks i wypoczynek w Waszych czterech ścianach. Nie inaczej będzie dzisiaj. Oto bowiem zapraszamy Was w gościnne objęcia, którymi obejmą Was fotele wypoczynkowe. Nie dajcie się prosić, fotele do salonu nie pytają, one po prostu rozumieją.

Różne oblicza aktywnego spędzania czasu

Wiemy, że wielu z Was wracając z pracy marzy tylko i wyłącznie o świętym spokoju. Część z Was zapewne wyrzuca sobie, że nie ma siły do aktywnego wypoczynku. My zaś apelujemy – nie bądźcie dla siebie tacy surowi. Nie chcemy tu w żaden sposób deprecjonować przeróżnych form aktywnego spędzania czasu, wręcz przeciwnie. Chodzi nam jedynie o to, żebyście pamiętali, że aktywność niejedno ma imię, a mózg, tak jak i mięśnie trzeba ćwiczyć. Jeśli więc czasem nie macie sił, aby wyjść z domu to mamy dla Was radę – wybierzcie sobie ulubiony fotel do salonu, jakąś ciekawą książkę i poświęćcie się aktywnemu wypoczynkowi, który pozwoli ćwiczyć Wasz mózg i wyobraźnię, a przy okazji będziecie też mogli dać wytchnąć Waszym zmęczonym ciałom. Brzmi nieźle, prawda?

“Kto czyta – żyje wielokrotnie”

Przypadły nam do serca powyższe słowa autorstwa Józefa Czechowicza i, co tu dużo kryć, w pełni się z nimi zgadzamy. Czytanie, tudzież słuchanie, wszak mamy XXI wiek, książek to jedna z piękniejszych form spędzania wolnego czasu. Nie pociąga za sobą gargantuicznych kosztów, to raz. Dwa, nie wymaga specjalnego pomieszczenia, choć odpowiednio cichy kącik i odpowiedni fotel do salonu byłyby wskazane. No i wreszcie trzy, daje nam w zasadzie nieograniczone możliwości jeśli chodzi o to jakiej tematyce poświęcimy nasz kolejny czytelniczy wieczór. Czy zatem warto ograniczać się do jednego tylko życia skoro możemy sięgnąć po tysiące?

Każda droga ma swój początek

Podróż w krainę wyobraźni warto zacząć mając przy sobie odpowiedni fotel. Niezależnie czy sięgniecie po fotele tapicerowane, czy też fotele loftowe tudzież fotele do salonu – najważniejsze jest to, aby mebel, który wybierzecie był meblem wygodnym. Nie ważne więc jakie będą te fotele do Waszego czytelniczego kącika, ważne, żeby były to fotele wypoczynkowe. Ze swojej strony możemy szczególnie serdecznie polecić fotel S86-G-E na drewnianym X, który na pewno pozwoli Wam zagłębić się na dłużej w krainie wyobraźni. 

fotele do salonu

Nie inaczej sprawdzi się fotel S86-G-E na pająku. Ten fotel to zdecydowanie dobry wybór dla wszystkich, którzy potrzebują stabilnego i wygodnego siedzenia nawet podczas najbardziej szalonych książkowych podróży.

fotele do salonu

Siadaj, nie gadaj

Nie będziemy tego specjalnie ukrywać – jesteśmy wielkimi entuzjastami idei kącika czytelniczego w każdym domu i mieszkaniu. Wierzymy, że gdyby każdy z nas pozwolił sobie na choć dwa kwadranse komfortowego czytelnictwa dziennie nasze samopoczucie byłoby znacznie lepsze.