Znacie ten klimat – szaro-buro za oknem, pada deszcz albo jeszcze lepiej, śnieg, a Wy rozparci w fotelu, pod ciepłym kocykiem raczycie się kubkiem czegoś przyjemnie gorącego i absolutnie niezobowiązującego. Czujecie już ten komfort, to ciepełko i puchatość? Mamy nadzieję, że tak, bo zabieramy Was dzisiaj w podróż do krainy absolutnego jesienno-zimowego chillu.

Na straży dobrostanu psychicznego

Nie ma się co oszukiwać – komfort to jeden z najcenniejszych prezentów, jakie możemy sami sobie podarować. Niezależnie od tego jak ciężko pracujemy, jak bardzo jesteśmy przytłoczeni życiem codziennym, to wystarczy kilkanaście minut, w których obejmie nas fotel, najlepiej taki turbo wygodny, a wszystkie troski zaczną rozmywać się, blednąć, aż w końcu znikną pod presją relaksu. Bezcenny mebel, chyba się z nami zgodzicie?

Fotele wypoczynkowe, fotele do salonu, fotele do życia

Fotele mają jeszcze jedną, ogromną zaletę – są absolutnie uniwersalne i można je śmiało aplikować do niemal każdego pomieszczenia. Przykłady? Służymy uprzejmie. Salon lub pokój dzienny – cyk, fotel do salonu. Biuro lub pokój konferencyjny – et voilà, fotel biurowy. Kupiliście arcywygodny wypoczynek? Żaden problem, fotel tapicerowany z odpowiednim wykończeniem i jesteśmy w domu. Macie apartament w lofcie, ale brakuje Wam przytulności? Żaden problem, fotele loftowe. Zwróćcie uwagę choćby na tego tu łobuza: fotel S81, łączy bowiem dynamiczne i śmiałe rozwiązania designerskie z wygodnym i totalnie komfortowym siedziskiem. Czegóż chcieć więcej?

fotele

Fotel 4 life

W świecie zdominowanym przez wszechobecny pośpiech i presję dbanie o nasz dobrostan psychiczny jest naszym obowiązkiem. I nie ma w tym wyrażeniu ani krzty przesady. Jeśli my sami o siebie nie zadbamy, to nikt za nas tego nie zrobi. Dlatego tym goręcej Was namawiamy. Pozwólcie sobie na wygodę i wypoczynek, zafundujcie sobie przestrzeń do relaksu. Fotele wypoczynkowe to coś, co bez wątpienia może stanowić pierwszy krok na drodze do satysfakcji i odprężenia. Nie traktujcie tego jako zbytek, potraktujcie to jako inwestycję w siebie.

Hossa, bessa i relakssa

Nie prowadzimy na co dzień doradztwa finansowego, nie podpowiadamy w jakie spółki inwestować, jakie akcje sprzedawać, a jakie kupować. Są od tego specjalne instytucje. Możemy jednak zrobić dla Was wyjątek i podpowiedzieć Wam jedną rzecz – zainwestujcie w siebie, w Waszą wygodę i komfort. Zainwestujcie w wygodne fotele, w fotele tapicerowane lub fotele loftowe, w fotele biurowe albo i w fotele do salonu. Zainwestujcie w komfort, a ta inwestycja zwróci się Wam w trójnasób. Spójrzcie na przykład na fotel S86-G-E na pająku, w takim fotelu można się zapaść i zatracić. Dzięki niemu zapomnicie o doczesności, o hossie i bessie, a zostanie Wam tylko pełen relaks, a w zasadzie relakssa.

fotele klose

Fotele dobre na wszystko

Każda i każdy z Was ma swoje gusta i preferencje. My zaś jesteśmy na to przygotowani. Chcecie fotel do salonu, a może fotel loftowy? Żaden problem. Interesują Was fotele tapicerowane? Jesteśmy do usług. Po prostu powiedzcie nam jaki fotel dokładnie Was interesuje, a my zajmiemy się resztą. To takie proste.