Gdzie kupić meble Klose? Nasi partnerzy

Zawsze staramy się być jak najbliższej Was, jednak z racji natury logistycznej – nie zawsze jest to możliwe. Przygotowaliśmy dla Ciebie małą mapę ze wszystkimi naszymi lokalizacjami, byśmy mogli spotkać się jak najbliżej.

Choć projekt mebli Klose uważamy za jedyny w swoim rodzaju nie znaczy to, że trudno je zdobyć. Wręcz przeciwnie – nasza sieć dystrybucyjna rozwija się w całej Polsce, a oprócz sprzedaży w salonach firmowych współpracujemy również z trzema różnymi grupami sklepowymi.

 

Salony firm rodzinnych

Nasza sieć dystrybucyjna obejmuje 50 salonów meblowych na terenie kraju, z którymi jesteśmy zaprzyjaźnieni. Spośród tej grupy aż 80% tworzy silny trzon sprzedażowy od początku bytności Mebli Klose na rynku polskim. Tak, tak! Łączy nas ponad 30 lat współpracy, z czego jesteśmy bardzo dumni.

W dużej mierze właścicielami tych lokali są rodziny, które często mogą pochwalić się długą, rodzinną historią kupiecką, co stało się dla nas gwarantem handlowym. Kompetentny i zaangażowany personel? To zawsze wymóg z naszej strony, choć doskonale wiemy, że o to nie musimy się martwić. Każdy z lokali zatrudnia ludzi pałających pasją do mebli, a ich niepodważalna wiedza na temat każdego, nawet najdrobniejszego elementu, to dla nas ogromna radość, a dla Ciebie – pewność, że porada będzie w pełni profesjonalna.

Zachęcamy Cię do osobistej wizyty w salonie i zapoznania się z ofertą mebli Klose udostępnioną przez naszych Partnerów. Oto część miejsc, w których doradcy czekają na Twoją wizytę:

  • Eko Meble Warszawa
  • Empir Łódź
  • Oh Sofa Wrocław
  • Mebest Poznań
  • Arka Kraków
  • Womag Zielona Góra
  • Akcess Białystok
  • Meblohurt Lublin

 

Salony Kler

Spółka założona przez Piotra Klera 45 lat temu, nosząca nazwę pochodzącą od jego nazwiska. Nasz wieloletni partner handlowy i serdeczny przyjaciel. W salonach ulokowanych w całej Polsce oraz poza jej granicami (nawet poza Europą!) znajdziesz meble Klose produkowane na wyłączność dla firmy Kler.

Jakość jest naszym wspólnym priorytetem, ulubionym słowem oraz głównym mottem. Salony zarządzane przez Piotra i Sebastiana Kler możesz odwiedzić w najbardziej prestiżowych galeriach meblowych na pięciu kontynentach!

 

Salony Agata

Salony Agata to nasz kolejny, ceniony i wieloletni partner. Sama historia salonów sięga 1952 roku, a tak długi okres stanowi dowód wysokiej jakości oferty oraz zadowolenia klientów. 32 salony zlokalizowane są w różnych miastach w całej Polsce, a w 25 z nich znajdziesz meble produkowane przez Klose.

Podobnie jak salony Kler, modele dostarczane do salonów Agata zostały zaprojektowane oraz są produkowane specjalnie dla ich sieci dystrybucyjnej. W ofercie dla klientów salonów Agata do wyboru są 4 różne komplety mebli na wyłączność.

 

Salony Klose

My zaś oczywiście zapraszamy Cię do jednego z naszych firmowych salonów w Rumi, w Czersku lub w Nowem. Przede wszystkim u nas możesz poczuć rytm pracy Klose oraz uzyskasz wszelkie informacje z pierwszej ręki. Poznasz naszych pracowników, którzy mają nie tylko wiedzę teoretyczną, lecz w ramach szkolenia udali się do jednej z fabryk i na własne oczy obserwowali proces powstania mebli. Wiedzą wszystko o rodzajach drewna, lakierach i funkcjonalnościach proponowanych przez nas modeli.

Rzetelni partnerzy to prawdziwy skarb. Personel handlowy posiada obszerną wiedzę na tematy wszelakie, jednak to w temacie mebli każdy z pracowników mógłby zostać profesorem w dziedzinie meblarstwa. Najwyższa jakość produktów kontrolowana na każdym etapie, przyjazna atmosfera i przede wszystkim dbałość o potrzeby klienta nie tylko przy jego pierwszej wizycie w salonie, lecz także na długo po zakupie mebli – te wszystkie elementy są składowymi jednej, wielkiej międzynarodowej rodziny Klose. Czekamy na Ciebie z niecierpliwością!