Wrócić do domu po ciężkim dniu pracy, odwiesić płaszcz na wieszak, a potem usiąść wygodnie i zzuć buty, poczuć wolność absolutną, wolność stopy i wolność głowy, dokładnie w tej kolejności. Cóż to za ulga! Cóż to za cudowne uczucie! Ale zaraz, chwila moment. Trzeba mieć na czym usiąść, trzeba mieć gdzie zzuć buty. Nie będziemy przecież siadać na podłodze, co to to nie. Nie będziemy też biegać w butach po domu i szukać fotela czy kanapy. Nie po to sprzątamy, żeby sami sobie robić bałagan. O nie, nic z tych rzeczy. Tu jest potrzebny specjalny mebel, tu jest potrzebna ławka do przedpokoju, ewentualnie garderoba z siedziskiem. Widzicie jakie to proste? Jeden, czy dwa niepozorne meble mogą zmienić Wasze życie. Nie dziękujcie, od tego właśnie jesteśmy 😉

Kręgosłup Wam podziękuje

Oczywiście w powyższym akapicie pozwoliliśmy sobie na drobną hiperbolę, ale, wbrew pozorom, nie jest to aż tak wyolbrzymiona rzecz jak może się wydawać. Im więcej lat mamy na karku, tym bardziej cenimy sobie komfort i wygodę. I nie wynika to bynajmniej ze słabości naszego organizmu, ani, brońcie bogowie!, z postępującego procesu starzenia. O nie! My po prostu uczymy się naszego ciała i tego jak o nie dbać, a jednym z podstawowych obiektów naszej troski powinien być kręgosłup. Bez niego bowiem, no cóż, leżymy, dosłownie i w przenośni. Każdy szkoleniowiec z dziedziny BHP potwierdzi nasze słowa i zapewne doda kilka mądrych rad jak podczas codziennych czynności oszczędzać nasz witalny trzon. Dlatego, uwierzcie nam na słowo, możecie odwdzięczyć się szanownemu kręgosłupowi i podarować mu odrobinę ulgi podczas zakładania i zdejmowania ubrań, obuwia i wszystkiego co między nimi.

Mały-wielki mebel

Meble do garderoby lub do przedpokoju to meble wybitnie użytkowe, aczkolwiek nie warto w ich wypadku zaniedbać aspektu wizualnego. Ławka do przedpokoju lub garderoby powinna być zatem solidna i wygodna, odpowiednio usytuowana i wyprofilowana, to oczywiście podstawa. Ławka ta może (i powinna) być przy tym miła naszemu oku. Te wszystkie aspekty łączy w sobie ławka GARDEROBA G5 1S, która, jak zresztą widać, stanowi idealne dopełnienie wysmakowanego wystroju opartego na prostej i solidnej formie.

ławka do przedpokoju

Garderoba z siedziskiem wkomponowana w cały system szaf i półek może stanowić alternatywę dla osobnego garderobianego pomieszczenia, na przykład w wypadku osób dysponujących ograniczonym metrażem. Tego typu meble do garderoby śmiało mogą stać się częścią sypialni lub przedpokoju. Może to być wspomniana przez nas uprzednio ławka do przedpokoju, a dla osób mających nieco więcej wolnej przestrzeni polecamy komodę garderoby G5/2.

ławka do przedpokoju

Ławka do przedpokoju – nasze domowe lądowisko

Codzienność może męczyć, może stanowić wyzwanie dla naszego entuzjazmu i optymizmu. Dlatego apelujemy, pomagajcie sobie jak tylko możecie. Podarujcie sobie możliwość jak najprzyjemniejszego, najmniej inwazyjnego startu w codzienność zawodową, podarujcie sobie również opcję miękkiego lądowania po ciężkim dniu pracy. Podarujcie sobie komfort w postaci wygodnych mebli, takich jak ławka do przedpokoju, albo garderoba z siedziskiem. Zadbajcie o siebie, sięgnijcie po wygodne meble do garderoby.