Natura i drewno oraz innowacje technologiczne są motorem naszego działania.

Jesteśmy otwarci na niestandardowe rozwiązania, każdego dnia szukamy nowych możliwości, wierząc, że czasami wystarczy jeden świetny pomysł, by zmienić przyszłość.

Marka Klose to pewność określonych korzyści i wartości – to gwarancja naturalnych surowców, doskonałej jakości wykonania oraz elegancji i kreatywnych możliwości aranżacyjnych. Tworząc kolekcje, dbamy o najmniejszy detal, tak aby mieć pewność, że obietnice, jaką daje Klientom marka Klose, zostaną zawsze spełnione. Dzięki pracy całego zespołu, troszczącego się o konsekwentną realizację mebli, od pomysłu po staranne wykończenie detali, powstają wyjątkowe, autorskie kolekcje. To doskonałe pod względem designu programy potrafiące spełnić oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Najwyższy standard ekspozycji, wygodny i profesjonalny serwis sprawią, że zakup naszych mebli będzie dla Państwa przyjemnością.

Tych z Państwa, którzy cenią w meblach, te same co i my wartości, szczególnie zachęcamy do kreowania niepowtarzalnych przestrzeni razem z Klose. Z nami stworzą Państwo w swoich domach krainę piękna i elegancji. Przestrzeń wyjątkową i komfortową.

Dla mnie osobiście największą satysfakcją jest moment, kiedy zadowolony Klient poleca markę Klose swoim znajomym, przyjaciołom czy rodzinie. Wtedy, gdy już wie, że Klose to coś więcej niż tylko meble – to meble z duszą, którą urzekają. To ciepło wnętrza. Prawdziwy dom. Styl życia.

Dziękuję za zaufanie tym z Państwa, którzy dokonali wyboru naszej kolekcji. Mam nadzieję, że będą one dla Państwa źródłem zadowolenia przez długie lata, ciesząc zarówno swoim naturalnym pięknem mebli z drewna, ale także wpływając na poprawę jakości życia codziennego i dobre samopoczucie użytkowników.

Zapraszam do odwiedzenia studiów Klose na terenie całego kraju, będzie nam zawsze miło Państwa powitać.

Prezes Zarządu
Holger Günthel