2 koncepcje kompleksowych rozwiązań do mieszkań – Zebra i Woodline Home Concept, nowa grupa stołów T53, nowe modele foteli i krzeseł oraz wyjątkowa sypialnia Venice, stanowiąca efekt współpracy Klose z marką Sembella. Złoty Medal MTP Meble Polska 2014 dla  Zebra Home Concept i Acanthus Aureus za doskonałe odzwierciedlenie strategii marketingowej marki Klose w ekspozycji targowej. Tegoroczną edycję targów Meble Polska zaliczamy do bardzo udanych.

W tym roku na ekspozycji królowały 2 kompleksowe rozwiązania do mieszkań – Woodline Home Concept i Złoty Medalista targów MTP Meble Polska system Zebra.  Kolekcja Zebra, do tej pory oferowana jako propozycja do jadalni lub salonu, zaprezentowana została w koncepcji spójnego rozwiązania do wnętrz. Jako system mebli do strefy dziennej i sypialni, w którym wszystkie elementy współgrają ze sobą tworząc spójną całość.

Wśród targowej oferty nie mogło zabraknąć również premier, takich jak Woodline Home Concept. Nowoczesny urok kolekcji skutecznie przyciągał uwagę gości odwiedzających stoisko Klose.  Meble doskonale wykorzystują walory drewna. Z łatwością dostrzeżemy porowatość naczyń, rysunek usłojenia, czy sęki. W przypadku tylnej ściany przestrzeni ekspozycyjnych, dzięki odpowiedniemu oświetleniu drewna głęboko szczotkowanego uzyskano intrygujący efekt przestrzennej struktury. Połączenie elementów w naturalnym wybarwieniu z frontami w kolorze antracytu podkreśla nowoczesny charakter systemu.

Jedną z prezentowanych w Poznaniu nowości była grupa stołów T53. Innowacyjna konstrukcja gwarantuje łatwość rozłożenia blatu – wystarczy kilka sekund by rozłożyć go jedną ręką, o czym mogli się przekonać goście odwiedzający nasze stoisko.

Na ekspozycji nie mogło także zabraknąć nowych modeli foteli i krzeseł. Uwagę zwiedzających przyciągały wygodne krzesła z tapicerowanym oparciem X2, fotel Mobi z oryginalnie ukształtowanymi podłokietnikami, a także nawiązujące do ikony designu z czasów PRL, fotelu 366  Józefa Chierowskiego, fotel Born 66.1 i 66.2.

Złoty Medal MTP dla kolekcji Zebra to nie jedyna nagroda zdobyta przez nas w tym roku w Poznaniu. Organizatorzy targów docenili oryginalną aranżację stoiska, wpisującą się w strategię marketingową marki przyznając wyjątkową nagrodę – Acanthus Aureus.

Wszystkim naszym gościom gorąco dziękujemy za poświęcony nam czas!

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego materiały z minionych targów: