Ekskluzywne stoły do jadalni

 Produkowane przez nas meble cechują się najwyższą jakością. Oferujemy nowoczesne stoły do jadalni, które wzbogacą i podkreślają charakter pomieszczenia. Ze względu na to, że to właśnie to miejsce często jest swego rodzaju centrum życia rodzinnego, należy zadbać o to, aby było funkcjonalne i eleganckie.
 • szer./wys./gł. 500/910/510
  2 099,00 
 • szer./wys./dł. 90/76/160
  2 847,00 
 • szer./wys./dł. 90/77/180
  6 820,00 
 • szer./wys./gł. 120/76/80
  2 748,00 
 • szer./wys./gł. 160/77/90
  8 263,00 
 • szer./wys./gł. 120/77/
  6 628,00 
 • szer./wys./gł. 120/77/
  8 962,00 
 • szer./wys./gł. 160/76/90
  6 641,00 
 • szer./wys./gł. 160/76/90
  9 069,00 
 • szer./wys./gł. 160/76/90
  5 244,00 
 • szer./wys./dł. 90/77/155
  7 969,00 
 • szer./wys./gł. 180/76/90
  8 941,00 
Stół do jadalni powinien być na tyle duży, aby móc pomieścić wszystkich gości i rodzinę. Z pewnością interesującą opcją są stoły okrągłe, choć wbrew pozorom ich rozstawienie wymaga więcej powierzchni niż ustawienie odpowiedników prostokątnych lub kwadratowych. Dobór wielkości, estetyki i charakteru mebla może być dostosowany pod względem tego, czy będzie on używany tylko przez domowników, czy także gości. W drugim scenariuszu można zdecydować się np. na ekskluzywny, masywny stół do jadalni, który doskonale będzie spełniał funkcje reprezentacyjne.

Stół do jadalni z litego drewna? W Klose meble tylko z naturalnych materiałów

Pierwszorzędnej klasy składniki, z których wykonujemy proponowane meble, to podstawa satysfakcji naszych Klientów. Na uwagę zasługują przede wszystkim stoły do jadalni z litego drewna. To ekskluzywne produkty, które sprawdzą się zarówno w przypadku modeli klasycznych, jak i w nowoczesnych odsłonach. Niebagatelną zaletą jest unikatowość – nie ma na świecie drugiego, takiego samego, kawałka drewna – każdy jest wyjątkowy. Wybór stołu z litego drewna będzie idealną decyzją zakupową dla osób, które cenią sobie funkcjonalność i trwałość. Meble takie mogą służyć wielu pokoleniom, są bardzo wytrzymałe. Posiadają wysoki współczynnik odporności mechanicznej i gwarantują najwyższą możliwą stabilność. Dzięki tym cechom są to produkty, które nie zawiodą użytkowników w żadnej okoliczności. Buk, jesion, dąb lub czereśnia zapewniają atrakcyjne walory estetyczne. Bez względu na obraną stylistykę zapewnią luksusowe wrażenie każdemu wnętrzu. W przeciwieństwie do popularnych mebli wykonanych z płyt lub sklejki nie będą one puchły po kontakcie z wodą, a ich bardzo powolny proces starzenia można porównać do wina – im starsze, tym piękniejsze i wciąż niezwykle gustowne!

Kolekcje stołów do jadalni w różnych stylach

Można wybrać poszczególny produkt samodzielnie lub zdecydować się na zakup całej przygotowanej kolekcji - szeroki wybór przekłada się na większe możliwości w zakresie stylizacji wnętrz. Kolekcje zostały zaprojektowane w taki sposób, aby proponować nową jakość - zarówno w przypadku luksusowych aranżacji (modernistycznych, nowojorskich), jak i tych skromniejszych, kładących nacisk na tradycję. Zestawy K20 i K24 dedykowane są osobom, preferującym połączenie klasyki z nowoczesnością. Pierwszy komplet, nieco cieplejszy, wypełniony elementami minimalistycznymi, zapewnia dobrą optymalizację przestrzeni pod kątem wizualnym. W drugim wzrok przykuwa masywny stół do jadalni z litego drewna. Z kolei ekskluzywny, nowoczesny stół, doskonale komponujący się ze stylem perłowym, art deco czy klasycznym, znaleźć można w kompletach Oleo oraz Verdi. Do aranżacji romantycznych przestrzeni, boho i vintage, pasować będą bardziej smukłe produkty z jasnego, naturalnego drewna, które umieściliśmy m.in. w kolekcji Zebra. Inną opcją jest ciekawy stół T81. Pałacowy wystrój wnętrz również staje się możliwy dzięki najbardziej ekskluzywnym, luksusowym meblom Rafael.

Czym kierować się przy wyborze drewnianego stołu do jadalni?

Wybór stołu do jadalni powinien być podyktowany kilkoma kryteriami. Ważna jest liczba osób gospodarstwa domowego i zwyczajowa liczba zapraszanych gości. Przed zakupem należy sprawdzić wysokość danego modelu – standardowo oscyluje ona pomiędzy 74 a 76 centymetrami. Odległość pomiędzy blatem a naramiennikiem krzesła (jeśli takie są), nie powinna być mniejsza, niż 15 centymetrów. Jeśli nie można pozwolić sobie na osobną jadalnię, warto skorzystać z możliwości, które daje wybudowanie ścianek działowych i ustawienie stołu w taki sposób, by mógł być jak najbardziej wielofunkcyjny.
Stoły do jadalni
Średnia ocena: 4.4
Na podstawie: 4 ocen