Masywne stoły do salonu

 Meble w głównym pomieszczeniu domu lub salonu powinny być piękne, jak i funkcjonalne. Licząc się z tą zasadą, Klose produkuje najwyższej jakości ekskluzywne stoły do salonu w różnych stylach aranżacyjnych. Proponujemy meble kwadratowe, prostokątne i okrągłe – klasyczne z czterema nogami bądź osadzone na ciekawej wizualnie kolumnie. Duży, masywny stół do salonu to z pewnością marzenie niejednej gospodyni i niejednego gospodarza domu. Najbardziej wpływa on na wizualny efekt zaprojektowanego wnętrza. Oczywiście jest także istotny z praktycznego punktu widzenia – to przecież miejsce, przy którym można jadać posiłki, wspólnie spędzać czas z rodziną czy celebrować najważniejsze w życiu momenty. Aby były one jeszcze piękniejsze i wyjątkowe, warto pokusić się o zakup ekskluzywnego stołu do salonu od Klose. Wszystkie nasze produkty zostały stworzone z naturalnego drewna o najlepszych parametrach jakościowych!
 • szer./wys./dł. 90/76/160
  2 847,00 
 • szer./wys./dł. 90/77/180
  6 820,00 
 • szer./wys./gł. 120/76/80
  2 748,00 
 • szer./wys./gł. 160/77/90
  8 263,00 
 • szer./wys./gł. 120/77/
  6 628,00 
 • szer./wys./gł. 120/77/
  8 962,00 
 • szer./wys./gł. 160/76/90
  6 641,00 
 • szer./wys./gł. 160/76/90
  9 069,00 
 • szer./wys./gł. 160/76/90
  5 244,00 
 • szer./wys./dł. 90/77/155
  7 969,00 
 • szer./wys./gł. 180/76/90
  8 941,00 
 • szer./wys./gł. 160/76/90
  5 694,00 

Gotowe kolekcje mebli Klose szyte na miarę XXI wieku

Decydując się na wybraną kolekcję, można skutecznie ograniczyć trudności z dopasowaniem do siebie różnych elementów wystroju wnętrza. Powstałe projekty zostały stworzone tak, aby gwarantować jak największą swobodę, funkcjonalność i nowoczesną, nietuzinkową estetykę. Asymetric Salon to zestaw przeznaczony dla osób, które lubią asymetryczność, dającą ciekawy rezultat optyczny. Proponowany w kolekcji drewniany stół cechuje atrakcyjny minimalizm podobnie jak w przypadku projektu Polaris K37. Osoby preferujące stonowane, skromne pomieszczenia w jasnych barwach, mogą wybrać kolekcję Tetris. W pełni domową, ciepłą, atmosferę oddaje elegancki salon Oleo i K2. Szukając z kolei ekskluzywnego projektu, czerpiącego z bogatego stylu nowojorskiego, warto zapoznać się z Lanao.

Ekskluzywne stoły do salonu w różnych wariantach stylistycznych

Wybór rodzaju konkretnego mebla warto rozpocząć od decyzji dotyczącej jego kształtu. Tradycyjne, prostokątne, masywne stoły do salonu będą najlepszym rozwiązaniem dla osób, które pragną pomieścić jak najwięcej gości. W łatwy sposób można również zaaranżować ich wypełnienie – obrusem, kwiatami i ozdobnymi dodatkami. Niewątpliwie jednak ekskluzywne, okrągłe stoły do salonu przyciągają ze względu na ich atrakcyjny wygląd, który dodaje pomieszczeniu uroku. Ważnym aspektem przy wybieraniu tego typu produktów jest materiał, z którego zostały wyprodukowane. W przypadku najwyższej klasy mebli stworzonych z naturalnych materiałów głównym wyznacznikiem będzie gatunek użytego do produkcji drewna. Osoby, które lubią klimaty vintage oraz shabby chic mogą zdecydować się na jasne drewno, np. stół Alfred. Entuzjastom klasycznego, stonowanego wnętrza, można polecić brązowy stół Milo wykonany z czereśni o subtelnym, eleganckim odcieniu. To, jak bardzo ekskluzywny stół do salonu warto wybrać, zależy w największej mierze od aranżacji reszty pomieszczenia i preferowanych modeli wystroju wnętrz.

Wyjątkowe stoły dla wyjątkowych wnętrz z duszą

W asortymencie Klose znajdują się dziesiątki najlepszych, wyselekcjonowanych produktów. Dzięki temu bez trudu dobrać można odpowiedni stół do salonu, lekki lub masywny, bardziej ekskluzywny lub skromniejszy. Znaleźć można modele, które idealnie wpasują się do takich stylów aranżacyjnych, jak industrialny, minimalistyczny (włącznie z odmianą skandynawską), francuski prowansalski, art deco, glamour, futurystyczny, modernistyczny czy efektowny wabi-san. Dzięki temu każdy odnajdzie designerski stół w preferowanej formie.

Stół jako kreatywne uzupełnienie pokoju

Przy wyborze stołu do salonu warto odrobinę eksperymentować, jeżeli lubi się oryginalne rozwiązania. Ostatecznie mebel ten będzie swoistym centrum życia rodzinnego, dlatego można zdecydować się na taki produkt, który będzie się bardziej wyróżniał. Modele z drewna, szkła, rozkładane, składane, owalne i prostokątne w zależności od rodzaju wnętrza mogą stanowić świetne zwieńczenie wystroju całego pokoju. Nasze artykuły, wraz z odpowiednio dobranymi krzesłami Klose, zapewniają unikatowy i atrakcyjny wygląd. Przekonaj się o tym, zamawiając teraz stół do swojego salonu!
Stoły do salonu
Średnia ocena: 4.3
Na podstawie: 2 ocen