Nowoczesne i klasyczne drewniane meble do sypialni

 Aranżacja sypialni musi być odpowiednio zaplanowana, gdyż pokój ten powinien zapewniać komfortowy azyl dla domowników i przede wszystkim sprzyjać efektywnemu wypoczynkowi. Dla wielu osób stanowi on ostoję, gdzie mogą odpocząć po trudnym, wyczerpującym dniu. Dodatkowo - dobrze, jeśli w tym pomieszczeniu znajdzie się miejsce na przechowywanie ubrań, ponieważ ułatwi to utrzymanie porządku. Meble muszą być więc funkcjonalne, stylowe oraz wygodne w użytkowaniu. Te kilka elementów wnętrza sprawi, że każdy Twój dzień będzie przyjemny. Nasza oferta obejmuje głównie klasyczne, drewniane meble do sypialni, które nieustannie zdobywają uznanie klientów.
  • szer./wys./gł. 101/49/55
    5 120,00 

Drewniane meble do sypialni

Podstawowym elementem wyposażenia sypialni jest bez wątpienia łóżko. Oferujemy duże, wygodne łoża małżeńskie, do których wystarczy dobrać odpowiedni materac. Taki zestaw pozwala na pełną regenerację podczas snu. Niezbędna w takim miejscu jest także szafa, którą w naszym sklepie oferujemy zarówno w wersji pojedynczej, jak i podwójnej. Modele produkowane w Klose posiadają dodatkowo zamknięcia na klucz. Spośród szerokiego wachlarzu produktów na uwagę zasługują także komody oraz półki nocne. Pierwsze z nich często są wybierane przez minimalistów, natomiast szafki nocne są rozwiązaniem bardzo funkcjonalnym, ponieważ zawsze można na nich postawić lampkę, szklankę z wodą czy telefon.

Nowoczesne meble do sypialni od doświadczonego producenta

Wychodząc naprzeciw najnowszym trendom oraz nieustannie zmieniającej się modzie na rynku meblarskim, stawiamy na nowoczesne rozwiązania. Jako godny zaufania producent mebli do sypialni w trakcie pracy wykorzystujemy najlepsze technologie, które pozwalają nam na stosowanie niekonwencjonalnych metod w produkcji niektórych mebli. Przykładem mogą być łoża małżeńskie wyposażone w specjalne podnośniki. Nowoczesne meble do sypialni posiadają geometryczne kształty i najczęściej są białego koloru, co stanowi nawiązanie do stylu minimalistycznego. Nasze produkty są odpowiedzią na potrzeby Klientów, którzy poszukują wyposażenia do sypialni o unikalnym wyglądzie.

Szeroki wybór modnych kolekcji

W swojej ofercie posiadamy dwie kolekcje mebli przeznaczonych do sypialni: Oleo oraz Zebra. Wybór całego zestawu zamiast pojedynczych produktów gwarantuje perfekcyjne dopasowanie do siebie poszczególnych elementów, zaoszczędzenie czasu oraz pieniędzy – meble w pakiecie kosztują mniej niż osobno. Oleo kreuje przytulne, rodzinne wnętrze, więc kolekcja ta jest przeznaczona głównie dla osób, które cenią sobie spokój, komfort i elegancję. Z kolei Zebra to niezaprzeczalnie styl nowoczesny, w którym dominują kontrastowe połączenia kolorystyczne. Dużo bieli oraz złota sprawia, że elementy zestawu idealnie wpasują się w awangardowe przestrzenie. Meble złożone w jedną kolekcję dobrze ze sobą współgrają i co ważne – ich ustawienie gwarantuje doskonałe wykorzystanie przestrzeni.
Sypialnia
Średnia ocena: 4.6
Na podstawie: 4 ocen