Okrągły lub prostokątny, duży lub mały – a jaki stół będzie odpowiedni do Twoich potrzeb? Jeżeli jesteś tutaj, z pewnością właśnie mierzysz się z podobnym pytaniem. I wcale Ci się nie dziwimy.

W obliczu ilości najróżniejszych wzorów i modeli tego mebla, wybór często okazuje się trudny. Dlatego dziś chcielibyśmy przedstawić Ci kolejną rodzinę stołów, jaką posiadamy w naszej ofercie. O pierwszej z nich, czyli Tafelrunde, możesz przeczytać tutaj.

 

Rodzina solidnych i stylowych stołów TwentyTwenty

Meble z tej rodziny możesz znaleźć pod numerami katalogowymi T81, T82 i T83. Charakteryzują się one pewną surowością w formie, ponieważ do wyboru są jasne wybarwienia z wyraźnym usłojeniem drewna. Ich prosty kształt wchodzi w świetną harmonię z pozostałymi meblami w pomieszczeniu. Oczywiście, ostateczny kolor mebla możesz dostosować do swoich potrzeb.

Przy projektowaniu postawiliśmy na optymalny rozstaw nóg, który daje większą przestrzeń i swobodę użytkownikowi, a także podnosi elegancję samego stołu. TwentyTwenty – jak wszystkie meble w naszej ofercie – wykonane są z drewna o wysokiej jakości, dzięki czemu są wytrzymałe, odporne na zniszczenia oraz rewelacyjnie znoszą upływ czasu.

Choć stoły z każdej rodziny mają wiele cech wspólnych, każdy model ma także swoje własne wyróżniki. Na nich skupimy się tym razem.

 

Stoły T81

Elementem wyróżniającym model T81 jest metalowa aplikacja, która oddziela nogi od blatu. Możesz wybrać zwykły, metaliczny kolor lub zmienić ją na czarny. Stół dostępny jest w wersji nierozkładanej oraz rozkładanej w systemie A z jedną lub dwiema wkładkami. O tym, czym różnią się od siebie poszczególne systemy rozkładania możesz przeczytać w naszym przewodniku: część I i część II.

Nogi T81 mają przekrój prostokątny o wymiarach 7 x 12 centymetrów. Sam stół jest do wyboru w kilku różnych rozmiarach – od długości 120 cm, aż do 220 cm! W zależności od długości różni się także szerokością blatu, a ta może wynosić od 80 do 100 cm. Całość składa się w bardzo elegancką bryłę, która z łatwością wkomponuje się do różnego rodzaju wnętrz.

 

Stoły T82

Jeżeli wolisz proste rozwiązania, polecamy Ci model T82. Ten stół, w przeciwieństwie do T81, pozbawiony został wszelkich metalowych akcentów, a jego nogi mają przekrój kwadratu o boku 10 centymetrów. To sprawia, że mebel staje się lżejszy optycznie. Wyposażony został w system rozkładania A z dwiema wkładkami.

 

Stoły T83

Ostatnim reprezentantem rodziny stołów TwentyTwenty jest model T83. Na pierwszy rzut oka może się wydawać całkowicie odmienny od swoich poprzedników, ponieważ w T81 oraz T82 nogi były skryte pod blatem, a w tym przypadku stanowią integralną część stołu i płynnie łączą się z wierzchnią częścią. Taka budowa dodaje T83 ponadczasowej elegancji. Podobnie jak w T81, przekrój nóg ma kształt prostokąta 12 x 7 centymetrów. Wbudowany mechanizm rozkładania stołu to A z dwiema wkładkami.

Warto zaznaczyć, że stoły TwentyTwenty nie tylko świetnie dopełnią Twoją domową przestrzeń, lecz także rewelacyjnie sprawdzą się w przestrzeniach biurowych – tam, gdzie ważna jest duża ilość miejsca i solidne podstawy. Pamiętaj, że to Ty decydujesz o tym, jak długi będzie Twój stół, czy będzie miał mechanizm rozkładania, a także jaką szerokość ma mieć blat. Wybierz kolor, aby najlepiej dopasować stół do pozostałych mebli i charakteru pomieszczenia.

 

Chcesz poznać rodzinę TwentyTwenty na żywo? Wpadnij do jednego z naszych salonów firmowych w Czersku, w Rumi lub w Nowem. Nasi doradcy z przyjemnością odpowiedzą na wszelkie Twoje pytania i pomogą wybrać stół jak najbardziej dopasowany do Twoich potrzeb.