О нас

O nas

KMK Kolekcja Mebli Klose Sp. z o.o. prowadzi swoja działalność w ramach Grupy Klose, w zakresie rozwoju oraz sprzedaży mebli marki Klose na terenie Polski i na wielu rynkach europejskich, m.in. w Skandynawii, Wielkiej Brytanii, a także w USA.

Marka zaczerpnęła swoja nazwę od nazwiska jej pierwszego właściciela — Karla Heinza Klose — który ponad 60 lat temu, w roku 1958, rozpoczął produkcyjno-handlową działalność meblarską w Niemczech, pod nazwą Die Klose Kollektion GmbH.

 

Aktualnie Grupę Klose reprezentują dwie spółki handlowe: DKK Kollektion GmbH oraz KMK Kolekcja Mebli Sp. z o.o.

W skład grupy wchodzą także trzy zakłady produkcyjne, które ściśle ze sobą współpracują w oparciu o spójną i kompleksową strategię rozwoju. W Czersku produkujemy meble skrzyniowe, łóżka oraz ławy narożne; w Nowem nad Wisłą skupiamy się na produkcji stołów oraz stolików; Gościcino to nasz główny filar produkcji krzeseł.

 

 

 

Misja

Natura, drewno oraz innowacje technologiczne są głównymi budulcami naszych działań.

Jesteśmy otwarci na nieszablonowe rozwiązania. Każdego dnia poszukujemy nowych możliwości, wierząc, że czasem wystarczy jedna błyskotliwa idea, która zmieni przyszłość.

U podstaw filozofii marki Klose znajdują się określone wartości: gwarancja naturalnych surowców, doskonała jakość wykonania oraz elegancja i kreatywne możliwości aranżacyjne. Projektując nasze kolekcje dbamy o każdy, nawet najmniejszy detal, by mieć pewność, że obietnice jakie marka Klose składa wszystkim Klientom zawsze zostaną spełnione. Dzięki zaangażowaniu całego zespołu, troszczymy się o konsekwentną realizację mebli – od samego pomysłu aż po staranne wykończenie.

Jeśli wyznają Państwo te same wartości, szczególnie zachęcamy do kreowania własnych, niepowtarzalnych przestrzeni razem z Klose. Z nami stworzą Państwo w swoich domach krainy piękna, elegancji i nowoczesności. Przestrzenie wyjątkowe i komfortowe. 

Dla mnie osobiście największą satysfakcją jest moment, kiedy zadowolony Klient poleca markę Klose swoim znajomym, przyjaciołom czy rodzinie. Wtedy, gdy już wie, że Klose to coś więcej niż tylko meble – to meble z duszą, którą urzekają. To ciepło wnętrza. Prawdziwy dom. Styl życia.

Dziękuję za zaufanie tym z Państwa, którzy dokonali wyboru naszej kolekcji. Mam nadzieję, że będą one dla Państwa źródłem zadowolenia przez długie lata, ciesząc zarówno swoim naturalnym pięknem mebli z drewna, a także wpływając na poprawę jakości życia codziennego i dobre samopoczucie użytkowników.

Zapraszam do odwiedzenia salonów Klose na terenie całego kraju, zawsze będzie nam miło Państwa powitać!

 

Prezes Zarządu
Holger Günthel

 

NAGRODY