Z pewnością kiedy szukasz mebli do swojego wnętrza, chcesz wybrać te najlepsze, odpowiadające wszystkim Twoim wymaganiom. Niestety, katalog nie oddaje struktury materiału czy stopnia wygody. Chcesz zobaczyć jak meble prezentują się na żywo, ale nie wiesz, do którego salonu się wybrać? Dziś rozwiejemy Twoje wątpliwości.

Przedstawiamy nasze własne salony meblowe w Czersku, w Nowem nad Wisłą i w Rumi. Każdy z nich urządzony został w innym stylu, aby jak najlepiej wyobrazić sobie meble w Waszym wnętrzu. Warto zaznaczyć, że wszystkie nasze salony mają wyjątkową cechę – są bardzo dobrze doświetlone światłem dziennym. Ten rodzaj oświetlenia pomaga lepiej oddać charakter przestrzeni domowej.

 

Salon w Czersku

Salonem z najdłuższą tradycją jest ten, znajdujący się w Czersku. Jego historia sięga aż 1870 roku, kiedy to na skrzyżowaniu ulic Szkolnej, Królowej Jadwigi i Młyńskiej powstała fabryka mebli Hermana Schutta. Niestety, szczególnie burzliwy okres tamtych czasów sprawił, że firma upadła na początku lat 30. XX wieku, a następnie przeszła w ręce nowych właścicieli.

Chwilę później mamy rok 1939. Tuż po wojnie został tu wybudowany oddział stolarni. Właśnie te, prawie stuletnie fragmenty konstrukcji, które odkryliśmy w czasie remontu, możecie podziwiać odwiedzając salon w Czersku. Jest on niezwykle przytulny, co pomaga wyobrazić sobie, jak meble Klose będą prezentowały się w Twoim domu. Połączenie elementów historycznej fabryki z nowoczesnym salonem pozwala oddać ducha naszej firmy: łączenie klasyki z nieszablonowym podejściem.

 

Salon w Nowem

Jeśli lubisz industrialne klimaty, zapraszamy do naszego salonu w Nowem nad Wisłą. Tym razem, na potrzeby prezentacji produktów Klose została zaadaptowana dawna hala produkcyjna. Dzięki temu, w salonie mamy bardzo wysokie sufity, czego nie sposób przeoczyć. Styl ten idealnie wpasował się w nasze nowoczesne aranżacje. Taki wystrój od kilku lat cieszy się niegasnącym zainteresowaniem zarówno ze strony firm, jak i klientów indywidualnych.Jeśli planujesz swoje wnętrze urządzić w klimacie loftu, to właśnie tutaj znajdziesz do tego idealną inspirację.

Ciekawostką jest, że zarówno salony w Nowem jak i w Czersku znajdują się tuż obok firmowych fabryk. To właśnie w tych wytwórniach dzieje się cała magia tworzenia mebli: od przygotowania odpowiedniego surowca, po gotowy produkt, który uświetni Twoje wnętrze.

 

Salon w Rumi

Salon firmowy w Rumi jest naszym najmłodszym przedsięwzięciem. Zbudowany w niedalekiej odległości od morza, świetnie oddaje nadmorski klimat. Budynek oglądany z zewnątrz, może kojarzyć się ze wzburzonymi falami, jednak w środku przywita Cię przyjazne otoczenie, które gwarantują nasze drewniane meble.

Salon, jako jedyny jest wybudowany w nieco większej, bo piętnastokilometrowej, odległości od zakładu produkcyjnego, który znajduje się w  Gościcinie. Deszczowy dzień nad morzem? To świetna okazja by odwiedzić nasze nadmorskie wystawy! W salonie w Rumi z pewnością znajdziesz meble dla siebie.

We wszystkich salonach Klose możesz zobaczyć nie tylko nasze flagowe produkty, ale także nowości, które dopiero pojawiają się w ofercie. To właśnie salony są miejscem targów lub celem wizyty naszych gości.

W Czersku, Nowem nad Wisłą i Rumi czekają na Ciebie nasi sprzedawcy, znający temat mebli od A do Z, gotowi odpowiedzieć na każde nurtujące pytanie i pomóc w wyborze produktów najlepiej dopasowanych do Twoich potrzeb i preferencji. To również oni dbają o aranżację wystaw i zadbali o sam wystrój już na etapie projektowania salonów. Znają się na tym doskonale, ponieważ współpracujemy z nimi od lat. Zresztą, przekonaj się osobiście podczas wizyty!