Sklep meblowy Białystok

Sklep meblowy Białystok
Białystok, ul. Radzymińska 14,
"Akcess"
Godziny otwarcia

Poniedziałek-Piątek: 8:00 – 9:00
Sobota: 8:00 – 16:00

Białystok, ul. Radzymińska 14,
"Akcess"

Stałą ekspozycję i duży wybór atrakcyjnych mebli oferuje jeden z najważniejszych punktów na mapie architektury wnętrz i designu na Podlasiu. Salon meblowy "Akcess" w Białymstoku jest częścią wielkiego projektu, dzięki któremu zaopatrzenie w materiały i akcesoria wyposażenia mieszkań dociera do Klientów w kompleksowy sposób. Wybrane z rozmysłem produkty i marki stanowią podstawę propozycji dla każdego, kto poszukuje inspiracji podczas remontowania i urządzania własnych pomieszczeń.

Salon meblowy w Białymstoku

Firma współpracuje z profesjonalnymi designerami, dzięki czemu przed zakupem sklep meblowy stanie się również miejscem, w którym można zasięgnąć porady oraz skonfrontować własne pomysły i oczekiwania z najnowszymi tendencjami w urządzaniu pomieszczeń. Bogaty katalog, w którym istotną rolę odgrywają kompletne wyposażenia sypialni, salonu czy jadalni marki Klose, pozwoli zadowolić zarówno miłośników tradycyjnych aranżacji, jak i osoby wybierające prostotę czy minimalizm. Salon zapewnia dostęp do najnowszych projektów firmy, dzięki czemu można dokładnie zapoznać się z ich wysoką jakością w tradycyjny sposób.

Meble Klose w ofercie sklepu w Białymstoku

Atrakcyjne, starannie wykończone meble Klose budzą zainteresowanie nie tylko podczas pierwszej wizyty w firmowym studio. Wielu Klientów sklepu w Białymstoku docenia ogromny potencjał, znajdujący się w stołach, meblościankach, komodach i szafach według autorskich projektów. Każdy z tych elementów może zainspirować do wyboru kolorów ścian czy wzorów tapet, drobniejszego wyposażenia czy gadżetów w dowolnym pomieszczeniu. Wszystko, co potrzebne do realizacji planów, znajdzie się również w salonie "Akcess".

Dostępne kolekcje
Oleo salon
Verdi Jadalnia
Verdi Salon
K 24 Jadalnia
Polaris K37