Sklep meblowy Bydgoszcz

Sklep meblowy Bydgoszcz
Bydgoszcz, ul. Szajnochy 2
wejście od Fordońskiej, Meble SMS
Reprezentant marki
Ewa Frost
Godziny otwarcia

poniedziałek – piątek: 10:00-18:00
sobota: 10:00-15:00

Bydgoszcz, ul. Szajnochy 2
wejście od Fordońskiej, Meble SMS

Atrakcyjne meble i akcesoria służące do urządzania wnętrz oferuje firma z bogatą tradycją i uznaniem Klientów całym regionie. Salon meblowy "Meble SMS" w Bydgoszczy zaprasza do wyboru szaf, komód, łóżek czy toaletek marki Klose, które nie tylko staną się ozdobą pomieszczeń w urządzanym czy remontowanym domu, ale także zainspirują do stworzenia prawdziwie designerskiego projektu. Inspirujące kształty, kolory i pełen uroku naturalny materiał to najważniejsze atuty asortymentu w tutejszym sklepie, przyciągającym zainteresowanych ogromnym bogactwem i jakością produktów.

Sklep meblowy w Bydgoszczy

Wybór sprzętów domowych wcale nie jest łatwy, dlatego przyda się życzliwy przewodnik po wszystkich dostępnych markach i stylistykach pokojów, salonów czy sypialni. Sklep meblowy SMS w Bydgoszczy zgromadził ogromny zasób mebli różnych firm, które łączy dbałość o detale, wyrazisty styl i potencjał dla architektów wnętrz. Placówka proponuje również profesjonalne doradztwo i pomoc w przygotowaniu kompleksowej koncepcji z wybranymi bryłami w głównej roli. Jednymi z najchętniej wybieranych są produkty z katalogu marki Klose.

Oferta mebli Klose w Bydgoszczy - salon meblowy Meble SMS

Oferta producenta trwałych i eleganckich mebli nie może obecnie opierać się wyłącznie na dostarczeniu pojedynczych sprzętów. Salony meblowe to dzisiaj miejsca, w których ekspozycja stanowi jedynie punkt wyjścia do tworzenia całościowej wizji urządzanych pomieszczeń. Meble Klose, proponowane przez bydgoski SMS, stanowią inspirację dla niejednego domu przechodzącego metamorfozę.

Dostępne kolekcje
Lanao Salon
Lanao Jadalnia
Milo Gabinet
Oleo Salon
Oleo Sypialnia
Zebra Salon
Zebra Sypialnia
Verdi Jadalnia