Salon meblowy Kielce

Salon meblowy Kielce
Kielce, ul. Jagiellońska 25,
Szumen Galeria Wnętrz
Reprezentant marki
Katarzyna Hyb
Godziny otwarcia

poniedziałek – piątek: 10:00-19:00
sobota: 10:00-15:00
niedziela: 10:00-15:00

Kielce, ul. Jagiellońska 25,
Szumen Galeria Wnętrz

Piękne pomieszczenia, markowe meble i urozmaicone dodatki - w regionie świętokrzyskim trudno znaleźć podobne miejsce. Szumen Galeria Wnętrz to nowoczesny salon meblowy w Kielcach, który został stworzony z myślą o oferowaniu kompleksowych propozycji i gotowych projektów urządzenia wnętrz. Obecnie, oprócz inspirującej ekspozycji mebli, w jego skład wchodzi studio projektowe, a także wyodrębnione miejsce z ofertą kompletnego wyposażenia sypialni oraz salon oświetlenia, który umożliwia tworzenie gotowych propozycji kreowania przestrzeni użytkowej.

Sklep meblowy w Kielcach

W tym wyjątkowym miejscu Klienci planujący remont czy modernizację domu spotykają się z innowacyjnymi projektantami, którzy są na bieżąco z najnowszymi trendami w świecie designu. Oprócz podstawowego asortymentu sklep meblowy Szumen Galeria Wnętrz pełen jest przedmiotów powstałych z myślą o wnętrzach z duszą: lamp, ceramiki, tkanin czy nietypowych sprzętów, podkreślających indywidualny charakter każdego projektu.

Meble Klose w Salonie w Kielcach

W województwie świętokrzyskim najlepszym miejscem do promocji i ekspozycji ekskluzywnych mebli Klose jest Szumen Galeria Wnętrz. To firma z długoletnią tradycją i umiejętnością skupiania najlepszych znawców i doradców w trudnej sztuce wyboru wyposażenia do urządzanych lub reorganizowanych pomieszczeń. Wyróżniający się sklep meblowy w Kielcach zapewnia odpowiednie warunki do prezentacji bogatej oferty marki, jednocześnie proponując kompleksową wizję aranżacji przestrzeni, w których kredensy, komody, stoły czy szafy marki Klose będą odgrywać użytkową i estetyczną rolę.

Dostępne kolekcje
Duo Salon
Lanao Jadalnia
Milo Jadalnia
Oleo Salon
Oleo Sypialnia
Zebra Jadalnia
Verdi Jadalnia