Salon meblowy Arka Kraków

Salon meblowy Arka Kraków
Reprezentant marki
Marta Szymoniak
Godziny otwarcia

poniedziałek – piątek: 10:00-19:00
sobota: 10:00-16:00
niedziela: 11:00-14:30

Kraków, ul. Nowohucka 69-69a,
Arka

Nowoczesny sposób dostarczania Klientom umeblowania, które często decyduje o codziennym funkcjonowaniu, nie kojarzy się już ze zwykłym magazynem szaf, stołów czy łóżek. Klienci doceniają współpracę ze specjalistami, którzy rozumieją potrzebę kompleksowego doradztwa i aranżowania otoczenia, których integralną częścią będą doskonale zaprojektowane meble. Taką ofertę przedstawia zainteresowanym sklep meblowy Arka w Krakowie, który proponuje im produkty z katalogów najlepszych producentów razem z pomysłem na ich rozmieszczenie w przestrzeni przygotowanym przez profesjonalnych architektów wnętrz.

Salon meblowy w Krakowie

Arka to nie tylko sklep meblowy o powierzchni 5000 m. kw. z bogatym katalogiem mebli o uznanej renomie, które odzwierciedlają najnowsze trendy w światowym designie. Na sukces firmy pracuje zespół, którego celem jest spełnianie marzeń Klientów o własnej, niepowtarzalnej przestrzeni. Kraków i cała Małopolska może korzystać z umiejętności projektowania i stylizowania przestrzeni z dostawą i montażem mebli. Wśród najważniejszych celów wpisanych w misję Arki pierwsze miejsce zajmuje projektowanie i realizacja zamówień z pięknymi przedmiotami, którymi sami autorzy chcieliby się otaczać.

Marka Klose w sklepie meblowym Arka w Krakowie

Realizacja świeżych pomysłów oraz kompleksowa oferta zaprojektowania i realizacji wyglądu pomieszczeń nie byłyby możliwe bez solidnych i naturalnych mebli. Koniecznie od producenta, który doskonale rozumie potrzebę piękna i użyteczności w jednym. Dlatego wśród producentów współpracujących z Arką istotną rolę odgrywa marka Klose, znakomicie wpisująca się w strategię, którą kieruje się salon meblowy z Krakowa.

Ekspozycja w salonie meblowym w Krakowie

Siedziba firmy w Płaszowie to prawdziwe centrum meblowe - Klienci mogą naocznie przekonać się o staranności wykończenia i innych walorach domowych sprzętów. Niezależnie od usług zakładowej pracowni wnętrz stała ekspozycja ukazuje możliwości i inspiracje, które przekładają się na oczekiwania inwestorów. W sklepie czekają również tapety, dywany, tekstylia, donice oraz rozmaite akcesoria, które wspólnie stworzą wymarzony wystrój.

Dostępne kolekcje
Milo Gabinet
Oleo Jadalnia
Oleo Salon
Oleo Sypialnia
Zebra Jadalnia
Zebra Salon
K 20 Jadalnia
K 20 Salon
K 24 Jadalnia