Salon i sklep meblowy Łódź

Salon i sklep meblowy Łódź
Reprezentant marki
Monika Ziółkowska, Bogda Kraj, Rafał Lamus, Jola Wysocka, Beata Tomczyńska, Tomasz Migus
Godziny otwarcia

poniedziałek – piątek: 10:00-19:00
sobota: 10:00-18:00
niedziela: 10:00-15:00

Łódź, ul. Wigury 21,
"Empir"

To miejsce wyróżnia staranna ekspozycja i asortyment pięknych mebli, powstałych w pracowniach projektowych najlepszych firm z branży. Dzięki temu salon meblowy "Empir" w Łodzi przyciąga wielu Klientów, którzy zamiast ogólnodostępnych produktów z sieciówek poszukują pomysłu na niebanalne zagospodarowanie własnej przestrzeni. Dlatego linie mebli dostępne w placówce bez wyjątku mają moc kreowania otoczenia, inspirując wyobraźnię współpracujących ze sklepem architektów wnętrz, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania i potrzeby odwiedzających ją osób.

Sklep meblowy w Łodzi

To nie tylko miejsce, w którym kupuje się i sprzedaje wyposażenie do domu. Sklep meblowy "Empir" w Łodzi aspiruje do miana prawdziwego centrum, w którym pragnienia i potrzeby pięknych aranżacji pomieszczeń spotykają się z możliwościami ukrywającymi się w projektach z najlepszych polskich pracowni. Branżę meblarską reprezentuje tu także oferta Klose - ulubionego polskiego twórcy designerskich mebli, z którym chętnie współpracują nowoczesne studia wnętrzarskie.

Marka Klose w salonach meblowych "Empir" w Łodzi

Przemyślane projekty, kanony stylu, dbałość o równowagę elegancji i funkcjonalności - te cechy mebli Klose sprawiają, że Klienci korzystający z usług projektowych często decydują się na pomysły aranżacyjne z zastosowaniem niebanalnych szaf, kredensów, witryn czy regałów. Salony meblowe proponują je ze względu na połączenie nowatorskich linii z dbałością o jakość i styl z klasycznym zacięciem. W efekcie w "Empirze" można zobaczyć i wypróbować artykuły marki Klose w planach urządzenia własnych pomieszczeń.

Dostępne kolekcje
Milo Jadalnia
Milo Salon
Milo Gabinet
Oleo Salon
Oleo Sypialnia
Oleo Jadalnia
Zebra Salon
Zebra Sypialnia
Verdi Jadalnia
K20-1 Salon
Polaris K37