Salon meblowy Lublin

Salon meblowy Lublin
Lublin, ul. Diamentowa 2,
MegaMeble Galeria Diamentowa
Reprezentant marki
Anna Piekarczyk
Godziny otwarcia

poniedziałek – piątek: 11:00-19:00
sobota: 10:00-16:00
niedziela: 10:00-16:00

Lublin, ul. Diamentowa 2,
MegaMeble Galeria Diamentowa

Na potężnej powierzchni w Galerii Diamentowa w kilku strefach czekają na Klientów nie tylko atrakcyjne meble, ale także profesjonalni doradcy w zakresie aranżacji wnętrz. Przy zakupie szaf, komód czy witryn można się dowiedzieć, jakie kolory czy tapety należy wybrać, by osiągnąć najlepszy z możliwych efekt zagospodarowania domowych pomieszczeń. Salon meblowy w Lublinie to dobre miejsce, by wybrać markową linię z inspiracją do wykreowania tradycyjnej lub nowoczesnej przestrzeni wokół siebie.

Salon meblowy w Lublinie

W lubelskim sklepie można skorzystać z szerokiej oferty dodatków akcesoriów, które pozwolą zrealizować wiele projektów urządzenia domowych czy biurowych pomieszczeń. Gotowe ekspozycje, które proponuje salon, mogą zainspirować Klientów poszukujących pomysłu na zaaranżowanie otoczenia w dowolnej stylistyce. Jego planowanie najlepiej zacząć od mebli, których linia, kolorystyka i wykończenie mogą podsunąć niejeden pomysł na atrakcyjny design. Dlatego na miejscu znajdzie się wyłącznie meble najwyższej jakości, stworzone z myślą o kompleksowym projektowaniu wnętrz.

Ekspozycja Klose w sklepie w Lublinie

W ofercie nowoczesnego studia meblowego w Galerii Diamentowa znalazły się starannie dobrane linie i zestawy, które mogą zainspirować stworzenie przestrzeni użytkowej zgodnie z oczekiwaniami Klientów. Czekają tu na nich również meble Klose, chętnie proponowane przez pracowników działu projektowania pomieszczeń i przyszłych użytkowników. Salon meblowy MegaMeble w Lublinie to miejsce, w którym oprócz zakupu wyposażenia salonu czy sypialni można poznać niebanalne sposoby ich zaaranżowania.

Dostępne kolekcje
Milo Gabinet
Oleo Jadalnia
Zebra Jadalnia
K20-1 Salon
K 24 Jadalnia
Polaris K37 Salon