Salon meblowy MEBLEX Rzeszów

Salon meblowy MEBLEX Rzeszów
Rzeszów, ul. Rejtana 49A,
MEBLEX GALERIA MEBLI I DODATKÓW
Reprezentant marki
Adam Kania
Godziny otwarcia

poniedziałek – piątek: 10.00-19.00
sobota: 10.00-18.00
niedziela: 10.00-16.00

Rzeszów, ul. Rejtana 49A,
MEBLEX GALERIA MEBLI I DODATKÓW

Twój dom to Twoja prywatna przestrzeń - spokojna, harmonijna i bezpieczna. Przemyślana aranżacja, spójna z Twoim poczuciem estetyki, a zarazem w pełni funkcjonalna i wygodna pomoże Ci poczuć się lepiej i odpocząć po intensywnym dniu. Poszukujesz inspiracji wnętrzarskich? Salon meblowy Meblex w Rzeszowie przygotował specjalnie dla Ciebie wyjątkową kolekcję ekskluzywnych mebli i akcesoriów dekoracyjnych. W sklepie znajdziesz produkty najlepszych polskich i zagranicznych marek, w tym także luksusową kolekcję Klose.

Meblex - salon meblowy w Rzeszowie, oferujący eleganckie meble Klose

Urządź swoje wnętrze stylowo i komfortowo - jak tylko chcesz! Idealnie dobrane do pokoju dziennego, jadalni i sypialni meble w towarzystwie gustownego oświetlenia oraz przemyślanych dodatków pomogą Ci stworzyć we własnym mieszkaniu prywatną strefę relaksu. W salonie Meblex w Rzeszowie czeka na Ciebie niebanalna kolekcja ekskluzywnych mebli marki Klose - utrzymanych w różnorodnej stylistyce, które nadadzą zwykłemu wnętrzu niezwykłego charakteru.

Wyjątkowa oferta salonu meblowego w Rzeszowie

Brakuje Ci pomysłu na oryginalną aranżację lub zastanawiasz się nad optymalnym rozwiązaniem? Poszukujesz odpowiedniej kolorystyki i spójnych kompozycyjnie dodatków? Meblex to profesjonalny sklep meblowy, oferujący specjalistyczne konsultacje z doświadczonymi stylistami i dekoratorami wnętrz, którzy stworzą dla Ciebie jedyny w swoim rodzaju projekt.

Co zyskujesz, korzystając z porad projektantów? Dopracowaną, nietuzinkową i przede wszystkim funkcjonalną aranżację!

  • Dopracowaną - bo każdy detal w pomieszczeniu odgrywa wyjątkową rolę, będąc częścią pewnej spójnej kompozycyjnie całości.
  • Nietuzinkową - projekt niejednokrotnie wychodzi poza schematy.
  • Funkcjonalną - bazującą na indywidualnie dobranych rozwiązaniach, których celem jest wykorzystanie potencjału każdej, nawet najbardziej niepozornej, przestrzeni.
Dostępne kolekcje
K 24 Jadalnia
Oleo Jadalnia