Salon meblowy Meble Duo Szczecin

Salon meblowy Meble Duo Szczecin
Szczecin, ul. Mieszka I 81,
Meble DUO - Galeria Mieszka
Godziny otwarcia

poniedziałek – piątek 10:00 – 20:00
sobota 10:00 – 18:00
niedziela 10:00 – 15:00

Szczecin, ul. Mieszka I 81,
Meble DUO - Galeria Mieszka

Jak zaaranżować jedyne w swoim rodzaju wnętrze, w którym poczujesz się, jak w domu? Warto postawić na wysokiej jakości drewniane meble i dodatki - ponadczasowe i naturalnie piękne stanowią ciepłe akcenty, nadając pomieszczeniom przytulnego, domowego charakteru. W salonie Meble Duo w Szczecinie znajdziesz inspirowane naturą eleganckie kolekcje marki Klose, które nie do poznania odmienią każdą przestrzeń!

Ekskluzywna kolekcja Klose w Meble Duo w Szczecinie - klasyka, która nigdy nie wychodzi z mody

Minimalistyczne wzornictwo i geometryczne formy - urzekające pięknem swojej prostoty, szlachetne naturalne drewno. Meble Duo to jedyny taki salon meblowy w Szczecinie, stworzony z myślą o miłośnikach ponadczasowego, dobrego designu i oferujący wyjątkowe meble znanych i cenionych polskich marek, takich jak: Klose, Paged, Fameg, Meble Nova. Każdy model z dostępnej w sklepie kolekcji jest po prostu piękny.

Sklep meblowy Meble Duo w Szczecinie - inspiracje nie tylko do salonu

Elegancko i jednocześnie wygodnie? Teraz to możliwe! Salon meblowy Meble Duo w Szczecinie przygotował dla swoich Klientów szeroką gamę ciekawych rozwiązań aranżacyjnych, wpisujących się w nowoczesne trendy wnętrzarskie. Ekskluzywne drewniane stoły i krzesła luksusowej marki Klose, fotele i sofy, funkcjonalne zestawy wypoczynkowe oraz niezwykle plastyczne meble modułowe - to wyjątkowe propozycje sklepu, pasujące do wnętrz mieszkalnych niezależnie od metrażu, układu przestrzennego i obranej stylistyki.

Dostępne kolekcje
Oleo Salon
K-20 Salon
K-20 Jadalnia