Salon meblowy EKOMEBLE Warszawa – Lesznowola

Salon meblowy EKOMEBLE Warszawa – Lesznowola
Lesznowola k/Piaseczna , ul. Słoneczna 129,
EKO MEBLE WARSZAWA-LESZNOWOLA
Godziny otwarcia

Poniedziałek- Piątek: 10:00 – 21:00
Soboty: 11:00 – 19:00
Niedziele handlowe: 11:00 – 19:00

Lesznowola k/Piaseczna , ul. Słoneczna 129,
EKO MEBLE WARSZAWA-LESZNOWOLA

Twój dom to miejsce wyjątkowe - kameralne i niepowtarzalne. Harmonijnie i wygodnie zaaranżowana przestrzeń to taka, do której miło jest wracać. Odważ się zamieszkać po swojemu i poczuj się we własnym domu naprawdę dobrze! W sklepach Ekomeble w Warszawie znajdziesz wyjątkowo szeroką ofertę modeli znanych i cenionych marek, w tym także ekskluzywną kolekcję marki Klose.

Salony Ekomeble - elegancka kolekcja Klose, czyli klasyka w najlepszym wydaniu

Niezależnie od tego, czy wybierzesz dla siebie skandynawski minimalizm, inspirowany naturą styl rustykalny, klimatyczną aranżację retro, czy nowoczesne wzornictwo - szlachetne drewno to klasyka, która nigdy nie wychodzi z mody. W salonach meblowych Ekomeble czeka na Ciebie luksusowa kolekcja mebli Klose wykonanych z najwyższą starannością z najlepszej jakości prawdziwego drewna. Ten surowiec o wysokich walorach estetycznych jest wyjątkowo trwały i - co równie ważne - pięknie się starzeje!

Funkcjonalność i nowoczesny design w salonach Ekomeble w Warszawie

Ekskluzywne kolekcje mebli do sypialni, pokoju dziennego, jadalni, czy gabinetu wyróżnia ponadczasowa elegancja, wysoka funkcjonalność i wygoda użytkowania. W sklepach Ekomeble w Warszawie dostępne są zarówno klasyczne, ponadczasowe modele, wpisujące się w minimalistyczne i nowoczesne aranżacje, jak i produkty nawiązujące do bogatszych w formie stylów retro i glamour. Zdecydowanym wyróżnikiem wszystkich mebli z eleganckiej kolekcji Klose, dostępnej w salonach, są najwyższej jakości szlachetne, materiały, a także wyjątkowa precyzja i staranność wykonania oraz dbałość o detale.

Zapraszamy do salonów Ekomeble w Warszawie!

Aranżacja przestrzeni zaczyna się w Twojej wyobraźni - to sztuka dostrzegania niezwykłego potencjału każdego pomieszczenia. Umiejętne zestawienie ze sobą wybranych mebli, elementów oświetlenia i dodatków oraz odpowiednia zabawa stylem, pozwala stworzyć całkowicie spójną, przemyślaną kompozycyjnie całość, w której każdy detal odgrywa swoją wyjątkową rolę. Salon meblowy Ekomeble w Warszawie to więcej niż zwykły sklep z meblami - to miejsce, w którym doświadczeni projektanci wnętrz inspirują, dzielą się swoim doświadczeniem, wiedzą i pasją, pomagając "wyczarować" nietuzinkowe aranżacje.

Dostępne kolekcje
Zebra Sypialnia
Duo Jadalnia
Duo Salon
Duo Gabinet
K 2 Jadalnia
K 2 Salon
K 5 Jadalnia
K 20 Jadalnia
K 20 Salon
K 24 Jadalnia
Lanao Jadalnia
Lanao Salon
Milo Jadalnia
Milo Salon
Milo Gabinet
Oleo Jadalnia
Oleo Salon
Oleo Sypialnia
Rafael Salon
Zebra Jadalnia
Zebra Salon
Verdi Jadalnia
Verdi Salon