Salon meblowy Kler Wrocław

Salon meblowy Kler Wrocław
Wrocław, ul. Czekoladowa 20,
"Kler"
Wrocław, ul. Czekoladowa 20,
"Kler"

Salon meblowy Kler Wrocław

Piękno prostoty, funkcjonalność i wygoda, pasja i mistrzowskie wykonanie - autorski salon meblowy Kler we Wrocławiu przygotował dla swoich Klientów luksusową kolekcję mebli i dodatków dekoracyjnych, łączących w sobie szlachetność naturalnego surowca i kunszt rzemiosła z ponadczasowym, klasycznym wzornictwem i wyjątkową funkcjonalnością.

Salony meblowe Kler we Wrocławiu - kolekcja Klose, czyli rzemieślnicze meble z tradycjami

Oferowane w salonach Kler meble to kolekcje najlepszych polskich i zagranicznych producentów, w tym ekskluzywne produkty marki Klose. Co je łączy? Aksamitny dotyk drewna. Ponadczasowe klasyczne wzornictwo i dbałość o detale. Funkcjonalność i wygoda oraz najwyższa staranność wykonania. Kolekcja Klose dostępna w salonie Kler we Wrocławiu obejmuje luksusowe meble drewniane do pokoju dziennego, sypialni i jadalni.

Jedyna w swoim rodzaju oferta salonów Kler stanowi połączenie dobrego designu i wygody:

  • tapicerowane fotele i sofy oraz przemyślane zestawy wypoczynkowe - to studium elegancji, a także dbałość o funkcjonalne detale: odchylane oparcia, regulowane zagłówki, doskonale zaprojektowane podłokietniki czy podnóżki,
  • ekskluzywne komody, witryny i stoliki - zarówno utrzymane w naturalnej stylistyce, jak i wpisujące się w nowoczesny design,
  • kontynentalne łóżka tapicerowane lub modele w eleganckiej drewnianej ramie - stylowe i wybitnie wygodne,
  • wyjątkowe meble do jadalni cenionej marki Klose - utrzymane w klasycznym, minimalistycznym wzornictwie.

Zaprojektuj swoje wnętrze w salonie Kler we Wrocławiu!

Idealnie zaaranżowane wnętrze to sztuka zestawienia ze sobą wybranych elementów w spójną, zachwycającą całość. Salon meblowy Kler we Wrocławiu oferuje nie tylko niezwykle szeroki wybór ekskluzywnych mebli i dodatków dekoracyjnych, lecz także profesjonale usługi doradztwa projektowego z zakresu aranżacji i dekoracji przestrzeni mieszkalnych. Dobry projektant wnętrz potrafi dostrzec niezwykły potencjał w każdym pomieszczeniu i umiejętnie "zagrać" stylem, tworząc z pojedynczych elementów wystroju całkowicie spójną, przemyślaną kompozycyjnie całość.

Dostępne kolekcje
K2 Salon
K2 Jadalnia
K5 Jadalnia
Milo Gbinet
Oleo Salon
Zebra Salon
K20-1 Salon
K24 Jadalnia
Polaris K37