Chyba wszyscy znamy refren piosenki Szklana pogoda zespołu Lombard. Dla osób, które nie miały dotąd przyjemności poznać tego kultowego kawałka albo zapomniały słów, przygotowaliśmy małe przypomnienie:

Szklana pogoda
Szyby niebieskie od telewizorów
Szklana pogoda
Szklanka naciąga bez humoru

Nie ma się co oszukiwać – nadchodzi jesień, a z nią długie i słotne wieczory. Dnia nam ubywa, pewne aktywności stają się zaś coraz trudniejsze i muszą zaczekać na lepsze, w domyśle cieplejsze, czasy. Nie oznacza to jednak, że jesteśmy całkowicie bezbronni wobec jesiennej chandry. Co to, to nie! 

Jedną z najpopularniejszych rozrywek na długie jesienno-zimowe wieczory były opowieści. Opowieści snute nad kominkiem, przy ognisku, albo kuchennym stole. Opowieści, które rozbudzały wyobraźnię i zabierały słuchaczy w inne miejsca i czasy. Dawniej trzeba było znaleźć dobrego gawędziarza, a takich przecież nigdy nie było wielu. Na szczęście mamy dwudziesty pierwszy wiek, a co za tym idzie nie jesteśmy skazani na nudę i ciemność. Każdy z nas może mieć takiego gawędziarza w domu. Wystarczy zaopatrzyć się w telewizor i umieścić go na odpowiednim meblu. I jesień już nam niestraszna!

Magiczne pudełko

Współczesne telewizory to niemal autonomiczne centra rozrywki. Serio, przyjrzyjcie się opcjom jakie mogą nam zaoferować odbiorniki z funkcją smart. Możliwość podpięcia się do sieci kablowej albo satelity to raz. Dwa, to kompatybilność z konsolami gier wideo. Dalej, dostęp do serwisów streamingowych, nieskończone zasoby Internetu… Jest w czym wybierać i z czego korzystać, a to wszystko w jednym urządzeniu.

Kolos na glinianych nogach? Szafki RTV na pomoc!

Zanim zagłębimy się w ogromne możliwości jakie oferują nam nasze rzucające niebieską poświatę ekrany, powinniśmy uzgodnić jedną rzecz. Telewizor to sprzęt zbyt cenny, aby go nie zabezpieczyć w należyty sposób. Najważniejsze to dobra i solidna podstawa, fundament, na którym można wznieść gmach multimedialnej rozrywki. Nie wystarczy byle jaka półka czy stolik, nic z tych rzeczy. Nie, jeśli o to chodzi to najlepiej stawiać na meble z najwyższej… półki właśnie. 

My zatem tylko zwrócimy Waszą uwagę na solidną i ze wszech miar elegancką Szafkę K24 RTV, a resztę zostawimy już Wam. Sami wiecie co dalej.

Powierzając swoje telewizory naszym meblom możecie mieć pewność, że zyskacie w nich oparcie i bezpieczeństwo na jakie zasłużyliście. Szafki RTV to odpowiedź!

szafki rtv

Komfort to mój ulubiony sport

Skoro już telewizor stoi stabilnie to czas najwyższy, abyście Szanowni Państwo usiedli wygodnie i oddali się rozrywce. Nie pozwolimy, aby cokolwiek rozpraszało Was i odciągało od relaksu. W związku z tym polecamy Waszej uwadze fotel z serii S81, dzięki któremu poznacie nowe znaczenie słowa komfort.

fotel klose

Niekończąca się opowieść (opowieści)

Wraz z rozwojem przemysłu rozrywkowego nastały złote czasy dla miłośników wygodnego i spokojnego spędzania czasu. Możemy przebierać w szerokich pakietach usług kolejnych serwisów streamingowych i sieci kablowych. Internet odsłania przed nami kolejne wachlarze filmowych propozycji, a twórcy gier wideo dbają, aby zaspokoić przeróżne gusta i potrzeby potencjalnych graczy. 

Wystarczy tylko zanurzyć się w tym niekończącym się strumieniu przyjemności i sięgnąć po coś szczególnie bliskiego naszemu sercu, a potem klik! i szklana pogoda już nam nie straszna.