Umówmy się: w kategoriach meblowych od zawsze to stoły miały najciężej. Szybkie śniadanie i pyszna kawa, dzięki której dzień od razu stanie się lepszy, by po chwili ten sielski obrazek zmienił się w zdalną naukę, kartkówki i masę książek. A po zdalnych? Home-office i projekty, które wymagają miejsca. Potem obiad, odrabianie lekcji, czas z bliskimi i niekończące się rozgrywki w planszówki. I znów projekty po godzinach, a następnego dnia powtórka.

Oj ciężko ma ten mebel, ciężko! Dzień świstaka, niczym w filmie z udziałem Billa Murraya. Na szczęście w Klose stworzyliśmy stół do zadań specjalnych. Stół, który sprosta wyzwaniom w każdym domu. Mowa tu o modelu T28!

 

Elegancja i wytrzymałość

Model T28 zaliczamy do kategorii mebli wykonanych z masywu, lecz kiedy obejmiemy stół wzrokiem, bardziej niż masyw nasuwa się na myśl “elegancki” i “delikatny”. Szczególnego uroku dodaje mu blat osadzony w taki sposób, by wyglądał, jakby unosił się nad nogami. Tę część stołu zaprojektowaliśmy w sposób jak najbardziej przyjazny użytkownikom – deska umieszczona została pod kątem między jedną, a drugą nogą. Daje nam to dwojakie korzyści: efekt wizualny, który sprawia, że mebel wydaje się jeszcze smuklejszy oraz ergonomię, która sprawia, że już nigdy nie uderzysz nogą o prostopadłą deskę przykręconą do blatu!

Jeśli już o blacie mowa, należy wspomnieć, że jest on bardzo odporny na zniszczenia. Dzięki odpowiedniej pielęgnacji drewna (którą bez problemu zrobisz samodzielnie w domowym zaciszu) będzie służył lata!

Stół T28 możesz zakupić w jednym z pięciu różnych odcieni, dzięki czemu idealnie dopasujesz go do innych mebli. Lub nie. Wszystko zależy od Ciebie! A jak już jesteśmy przy wyborach, nadszedł czas na wybór systemu rozkładania Twojego nowego członka meblowej rodziny!

 

Miejsca w bród!

Niewątpliwym atutem tego stołu jest możliwość wyboru, w jaki sposób będzie się on rozkładał. Jeszcze przed zakupami warto pomyśleć, w jakich sytuacjach będziesz używał nowego nabytku. W zależności od tego, do czego i jak mebel będzie służył, łatwiej Ci będzie wybrać system rozkładania stołu, który najlepiej sprawdzi się w Twoim wnętrzu.

Gwarantujemy jednak, że oba sposoby rozkładania są bardzo proste i intuicyjne, więc w dosłownie kilka sekund będziesz cieszyć się większą powierzchnią! Zaznaczamy jednak, że wkładki służące do przedłużenia stołu mogą mieć inny rozkład słojów niż główny blat.

System rozkładania typu frontslide to jedna lub dwie wkładki, który pozwolą Ci wydłużyć stół od 50 do nawet 100 centymetrów! System ten świetnie sprawdzi się w mniejszych przestrzeniach oraz sytuacjach, gdy nie zawsze potrzebne będzie pełne rozłożenie stołu. A jak to wygląda w praktyce? Wystarczy odblokować mechanizm, pociągnąć za nogi mebla z właściwej strony i… praktycznie gotowe!

Jeśli natomiast na co dzień potrzebujesz nieco mniejszego mebla i rozkładasz go wtedy, gdy naprawdę potrzebujesz dużo miejsca, lepiej sprawdzi się system rozkładania w postaci blatu przesuwnego. Skąd taki wybór? Ponieważ taki stół przedłużasz tylko za pomocą jednej wkładki. A jak działa sam mechanizm? Przesuwasz blat, wyjmujesz wkładkę i… już! Możesz cieszyć się większym stołem. Obiecaliśmy przecież, że rozkładanie trwa tylko chwilę!

Chcesz samodzielnie przetestować z jaką łatwością rozkłada się i składa T28? Odwiedź jeden z naszych salonów firmowych w Czersku, w Rumi lub w Nowem. Nasi doradcy z przyjemnością odpowiedzą na wszelkie pytania i pomogą wybrać stół jak najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb. A jeśli chcesz poznać inne stoły z oferty, sprawdź TwentyTwenty, Filigran lub Tafelrunde! Postaw na nasze meble i dołącz do rodziny Klose!