Zamykamy blogowe notki w intensywnym roku 2022 drobną prognozą trendów w urządzaniu wnętrz na nadchodzący rok 2023. Postanowiliśmy zapoznać się dla Was z najgorętszymi propozycjami wnętrzarskimi najbliższych miesięcy i nieco rozjaśnić, a w zasadzie zaciemnić (zrozumiecie ten żart podczas lektury tego tekstu), drogę tym wszystkim, którzy poszukują modnych inspiracji. Zapraszamy!

Black is the new black

Rok 2023 będzie należał do ciemniejszych barw. Ciemne zielenie, fiolety, rdzawa czerwień, a nawet czysta czerń, oto kolory, które zdominują nadchodzące miesiące. Trendy w urządzaniu wnętrz jasno, a w zasadzie ciemno – hehe (ok, to już ostatni raz, obiecujemy), wskazują, że zarówno modne wnętrza, jak i modne meble powinny nabrać nieco głębszych i bardziej mrocznych barw. Idealnie w te trendy w urządzaniu wnętrz wpisuje się fotel S100, który nie tylko poprawi komfort Waszego  życia, ale również idealnie wpisze się w najnowsze trendy we wnętrzach.

Rubens by się nie powstydził

Jeśli zależy Wam, aby mieć modne meble do salonu, to w 2023 roku musicie szukać mebli o obłych kształtach i zaokrąglonych krawędziach. Modne wnętrza nadchodzącego roku będą wnętrzami, które wypełniono łukami, miękkimi obiciami i geometrycznymi kompozycjami. Jeśli chcecie się wpasować w trendy wnętrzarskie AD 2023, to musicie zacząć postrzegać meble poprzez rubensowski filtr.

God save the Queen!

Wnętrzarscy trendsetterzy wieszczą powrót do estetycznych rozwiązań rodem z epoki wiktoriańskiej. W cenie będą wyważone proporcje i symetria podziałów, profilowanie frontów, a także frezowane cokoły, drewniane szprosy oraz eleganckie metalowe okucia. Wypisz, wymaluj meble z kolekcji Milo. Na szczególną uwagę zasługują tutaj modne meble pokroju witryny Milo narożnej 4D z oświetleniem, która swoim wykonaniem zabiera nas wprost w objęcia angielskiego wiejskiego dworku z przełomu XIX i XX wieku.

trendy w urządzaniu wnętrz

Moshi, Moshi!

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich entuzjastów dalekowschodnich animacji. Oto rok 2023 ma stać się rokiem stylu Kawaii, a więc stylu bezpośrednio odnoszącego się do estetyki rodem z anime. Samo słowo kawaii, czyli słodki, uroczy może nam już wiele powiedzieć na temat tego co nasz czeka jeśli chodzi o trendy we wnętrzach. Ma być pluszowo, miękko, kolorowo i pastelowo. Wygoda, przytulność i radość, oto kolejne oblicze roku 2023!

Japandi my love!

Pamiętacie nasz wpis poświęcony stylistyce Japandi? Mamy nadzieję, że tak. Jeśli nie, to koniecznie odświeżcie go sobie jeszcze przed Sylwestrem! Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują bowiem, że w 2023 roku trendy w urządzaniu wnętrz będą opierały się w znacznej mierze na melanżu stylu skandynawskiego z japońską estetyką. Warto zawczasu przygotować sobie listę niezbędnych zmian i mebli do kupienia, aby zanurzyć się w absolutnej harmonii. Jeśli chodzi o meble, bo wszak na tym znamy się najlepiej, szczególnie polecamy stolik OLEO SYPIALNIA, który z wyczuciem łączy nowoczesną prostotę formy z urokiem właściwym dla klasycznych kolekcji. Wyraz spokojnej elegancji potęgują czerpane z natury kolory wybarwień – atutem jest niezwykle szeroka gama odcieni pozwalająca zharmonizować meble z innymi elementami wystroju.

trendy w urządzaniu wnętrz

Trendy w urządzaniu wnętrz 2023, here we come!

Mamy nadzieję, że nasza szybka przebieżka przez najciekawsze trendy wnętrzarskie nadchodzącego roku zainspirowała Was do ciekawych i kreatywnych aranżacji. Ze swojej strony możemy solennie obiecać, że będziemy trzymać ręce na pulsie jeśli chodzi o modne wnętrza i trendujące w najbliższych miesiącach rozwiązania aranżacyjne. Trzymajcie się ciepło i do siego roku!