4 lutego swoje drzwi dla Klientów otworzył  nowy salon marki Klose w Czersku przy ul. Szkolnej 13. Zainteresowanie showroomem przerosło nasze najśmielsze oczekiwania – wszystkim  gościom gorąco dziękujemy za przybycie i poświęcony nam czas. Mamy nadzieję, że było to nasze pierwsze, ale nie ostatnie z Państwem spotkanie. Jednocześnie serdecznie zapraszamy wielbicieli dobrego designu, którzy nie mieli jeszcze okazji u nas gościć do odwiedzin. 

W przestronnych, przyjaźnie zaprojektowanych wnętrzach można obejrzeć nagrodzoną Złotym Medalem MTP 2015 kolekcję K28, czy prezentowaną po raz pierwszy w Polsce linię K34, która swoją premierę miała na styczniowych targach imm cologne 2016.

Na miłośników klasyki czekają programy Milo, Verdi i Rafael. Swoje zaszczytne miejsce na ekspozycji mają kolekcje z litego drewna – K19, K5 i K24. W salonie zaprezentowano także sypialnię Oleo oraz propozycje systemów do przedpokoju i garderoby. Wszystkie prezentowane w Czersku kolekcje to nie statyczne, seryjne rozwiązania, lecz meble inspirujące do poszukiwań i wyboru własnych kompozycji.

Ekspozycję mebli skrzyniowych dopełnia niezwykle bogata oferta stołów, foteli i krzeseł, wzbogacona starannie dopasowanymi dodatkami – ułatwia to wyobrażenie możliwości aranżacyjnych i dostarcza inspiracji do kreowanie własnej przestrzeni domowej. Wszyscy Klienci salonu mogą liczyć na profesjonalną pomoc w wyborze rozwiązań najlepiej odpowiadających ich potrzebom.

Serdecznie zapraszamy do Czerska:

ul. Szkolna 13, Czersk.

Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 9:00-17:00
sobota: 9:00-13:00